رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

قدردانی ائمه جمعه استان از استقبال پرشور مردم از رییس جمهور و هیئت دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی ائمه جمعه استان از استقبال پرشور مردم از رییس جمهور و هیئت دولت

تاکید بر اجرایی شدن مصوبات سفر هیات دولت و تاکید بر باشکوه برگزار شدن حماسه ی 9 دی ماه از مهمترین محورهای سخنان ائمه جمعه استان بود

حجت الاسلام مهاجریان ، امام جمعه طبس از مردم و مسئولان استان برای استقبال گسترده و با شکوه از رئیس جمهور و هیات دولت قدردانی کرد و گفت: این سفر فرصت مناسبی را برای انتقال درخواست های مردم به هیئت دولت فراهم کرد که باید مشکلات مردم طبس در بخش راه و فرودگاه با جدیت پیگیری شود.

حجت الاسلام رادمرد ، امام جمعه موقت فردوس با اشاره به فرارسیدن سالروز حماسه 9 دیماه حضور وحدت آفرین مردم در این روز را نشانه بصیرت مردم و پشتیبانی از ولایت فقیه دانست و گفت: مردم حماسه ساز ایران اسلامی در این روز، با حضور به موقع در صحنه حماسه ای ماندگار رقم زدند.

حجت الاسلام اصفهانی ، امام جمعه قاین نیز حماسه ی 9 دی را فراتر از یک واقعه تاریخی دانست و افزود: حضور میلیونها نفر در راهپیمایی 9 دیماه نشان از بصیرت و دشمن شناسی به موقع ملت ایران اسلامی در برابر توطئه ها دارد.

حجت الاسلام مومن زاده ، امام جمعه موقت نهبندان با اشاره به سفر هیئت دولت به استان، مصوبات مطرح شده در این سفر را نیاز استان دانست و خواستار تلاش جدی مسئولان شهرستانی و استانی برای اجرایی شدن این مصوبات شد.

حجت الاسلام حسینی ، امام جمعه اسدیه به شهادت آیت ا... غفاری و روز نهضت سواد آموزی اشاره کرد و گفت: علم و دانش ارتباط مستقیمی با پیشرفت و توسعه پایدار دارد و اولین قدم برای داشتن جامعه ای پویا، تحصیل علم و کسب آگاهی است.

حجت الاسلام شمس الدین ، امام جمعه بشرویه اعتبار در نظر گرفته شده در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت را سهم همه شهرستان ها دانست و از مسئولان بشرویه خواست این اعتبارات را در زمینه امور زیربنایی، دامداری و کشاورزی هزینه کنند.

حجت الاسلام یوسف پور ، امام جمعه موقت سرایان با بیان اینکه 9 دیماه روز تولد مجدد انقلاب اسلامی بود، گفت: در این روز بار دیگر ، انقلاب اسلامی عزت و شکست ناپذیری خود را به توطئه گران نشان داد و به آنان درس عبرتی داد که تاریخ هرگز فراموش نخواهد کرد.

حجت الاسلام سنجری ، امام جمعه سربیشه با اشاره به سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، بی سوادی را عامل سلطه بیگانگان برکشور عنوان کرد و افزود: با ریشه کنی بی سوادی در جامعه باید اوج فرهنگ در امت اسلامی را نشان داد .

حجت الاسلام مرتضايي نيا ، خطيب جمعه حاجی آباد به هفته ي وقف اشاره و از وقف به عنوان صدقه جاریه یاد کرد  و افزود: واقفان باید وقفيات خود را علاوه بر قرآن آموزی و عزاداری برای اهل بیت(علیهم الاسلام)، به سمت علم اموزي و نیازهای جدید جامعه سوق دهند.

حجت الاسلام شاه بیکی امام جمعه خوسف با بیان اینکه فتنه 88 با هدف نشانه گرفتن ارزشهای انقلاب توسط دشمنان نظام شکل گرفت، افزود: این فتنه همچون گذشته با درایت رهبر معظم انقلاب، هوشیاری و وحدت مردم خنثی شد.

حجت الاسلام فلسفی، امام جمعه مود هم گفت: 9 دی روز بصیرت و آگاهی ملت ایران است و در این روز مردم به میدان آمدند تا بر خلاف تبلیغات دشمن ثابت کنند که ولایت را تنها نمی گذارند.

حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض هم افزود: مردم با هوشیاری و حضور به موقع خود و برای حراست و حفاظت از نظام و انقلاب در این روز به میدان آمدند و نگذاشتند تعدادی از افراد فتنه گر و خودفروخته به ارزشهای نظام و انقلاب گستاخی کنند.

حجت الاسلام فرح بخش، امام جمعه آرین شهر با اشاره به سفر رییس جمهور و هیئت دولت به استان، اظهار امیدواری کرد رهاورد این سفر، سبب رونق و شکوفایی هر چه بیشتر استان شود.

حجت الاسلام ایزدی، امام جمعه دیهوک از حضور گسترده مردم این بخش در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر2 شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس قدردانی کرد و گفت: تمامی پیشرفتهای ایران اسلامی در زمینه های مختلف را مرهون جانفشانی و ازخودگذشتگی این عزیزان هستیم.

حجت الا سلام نوری خطیب جمعه شهر شوسف، با اشاره به 8 دیماه روز صنعت پتروشیمی گفت: ما بر این باوریم که هر چقدر علم و صنعت در سایه ی فرهنگ صحیح پیشرفت کند اقتدار نظام را به دنبال خواهد داشت.

حجت الاسلام مظاهری، امام جمعه عشق آباد به اهمیت وقف در جامعه اشاره کرد و گفت: انسان می‌تواند با وقف کردن در کنار احسان و خدمت به مردم، اجر معنوی خود را تضمین کند.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه زهان 9 دی ماه را نمایش غیرت ملی ایرانیان در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت حضور دهها میلیون نفر از مردم در 9 دیماه، در سه دهه گذشته بی نظیر بود.

حجت الاسلام صانعی امام جمعه درح، اصلی ترین پیام نهم دیماه را، مبارزه با اندیشه ی ایجاد دوگانگی و اختلاف و تجلی پاسداری از ارزشهای دین و انقلاب دانست.

حجت الاسلام مرادی امام جمعه نیمبلوک از حضور پرشورمردم در مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در بوستان فرهنگ این شهر قدردانی کرد و این حضور را نشان از پایبندی مردم به آرمانهای شهدا و ارزشهای اسلامی دانست.

حجت الاسلام خزاعی، امام جمعه قهستان با توجه به سالگرد حماسه 9 دی سال 1388 گفت: ملت ایران در این روز روز ثابت کردند که در مسیر انقلاب و نظام هستند و هرگز دست از آرمان های امام و شهدا برنمی دارند.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی