رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

قدردانی امام جمعه بیرجند از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی امام جمعه بیرجند از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

alt

امام جمعه بیرجند از حضور باشکوه مردم خراسان جنوبی در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در خطبه های نماز جمعه بیرجند گفت: روز قدس نماد مبارزه با شرک، غرور و استکبار است که ملت ایران امروز با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس حق خود را نسبت به ملت فلسطین ادا کردند و بار دیگر انزجار خود را از جنایتهای وحشیانه صهیونیسم نشان دادند .

وی روز قدس را روز همبستگی مستضعفان جهان دانست و افزود: نسل کشی یک ملت توسط استکبار جهانی بیداد می کند و تنها راه مبارزه با آن ، راه امام راحل است.

خطیب جمعه بیرجند با اشاره به اینکه ملت ایران نیز با فرامین امام راحل به پیروزی رسیده و از جان و شرف انسان ها دفاع کرده است، گفت : جامعه تنها با دستورات الهی و فرامین رهبری  ، هدایت و حکومت اسلامی نیز تنها با تحقق عدالت، رعایت حقوق انسان ها در سایه قرآن و تبعیت از ولی فقیه محقق می شود.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با اشارهبه 16 مرداد سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی افزود : پیشرفت های علمی ایران امروز مرهون تلاش نیروهای جهاد دانشگاهی است بطوریکه ایران اسلامی را به یک الگو در بین کشورهای جهان تبدیل کرده است .

وی با گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار گفت: خبرنگاران باید با شناسایی مشکلات مردم و جامعه و نقد، تحلیل و انتقاد به جا و شایسته برای توسعه و آبادانی کشور تلاش کنند.

امام جمعه بیرجند با اشاره به تنفیض اختیارات ریاست جمهوری در هفته جاری، از مردم و مسئولان خواست برای رفع مشکلات کشور با مسئولان اجرایی و رئیس جمهور همکاری کنند .

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی