سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

قدردانی امامان جمعه سایر شهرهای استان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی امامان جمعه سایر شهرهای استان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

alt

حجت الاسلام بابایی امام جمعه فردوس  با قدردانی از حضور حماسی مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، روز قدس را زمینه‌ساز پیروزی نهایی مسلمانان  دانست و گفت: وحدت جوامع اسلامی از ثمرات روز قدس است.

حجت الاسلام نجمی پور امام  جمعه سرایان هم با تشکر از حضور پرشور و باشکوه روزه داران در راهپیمایی روز قدس ،از این روز به عنوان  یادگار ارزشمند امام  خمینی و میراثی گرانبها یاد کرد و افزود: پیام جهانی این روز، این است که امت اسلامی هرگز زیر بار ظلم و جور نمی رود.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه  هم قدس را نماد رهایی مسلمانان از چنگال صهیونیسم دانست و افزود: قدس روز همبستگی کشورهای اسلامی است.

حجت الا سلام خزایی امام جمعه نهبندان نیز با اشاره به اینکهسازش با استکبار جهانی به نابودی اسلام منجر می شود گفت: ما نبايد به آمريكا و حاميانش خوشبين باشيم چرا كه آنها قابل اعتماد نیستند.

حجت الاسلام مودب امام جمعه موقت طبس هم اعلام روز قدس از سوی امام راحل را حرکتی هوشمندانه و با بصیرت دانست و  گفت: فلسطین با اتکا به خدا و اعتماد به نفس باید به حرکت خود برای رهایی و آزادی از چنگال اسرائیل ادامه دهد.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه سربیشه نیز تنها راه نجات مردم فلسطین را مقاومت دانست و افزود: سازش اسرائیل با دولت خود گردان فلسطین همچون سازش آمریکا با انرژی هسته ای ایران است که هیچ وقت نمی خواهد شاهد پیشرفت ایران باشند.

حجت الاسلام رجایی امام جمعه حاجی آباد  هم شکست اسرائیل  در جنگ 33 روزه با حزب الله لبنان ونوار غزه را از برکات روز قدس دانست.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه خوسف نیز گفت: امروز بیداری ملت مسلمان نشات گرفته از روز قدس و نوید بخش پیروزی مسلمانان است.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه اسدیه هم  با بیان اینکه قدس ، نماد تلاش بندگان صالح برای استقرار عدالت در جهان است افزود: امروز رسالت مسلمانان، احقاق آرمان مردم مظلوم فلسطین است که تا تحقق آن از پای نخواهیم نشست.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین نیز گفت: روز قدس روز اتحاد مسلمانان جهان است که حضور گسترده در راهپیمایی امروز نشان دهنده همین وحدت است.

حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض هم گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نشانه تدبیر حکیمانه امام راحل (ره ) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین بود تا برای همیشه مساله فلسطین در یاد و خاطره مسلمانان زنده بماند .

حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه دیهوک هم حضور گسترده مردم در روز قدس را  نشانه حمایت قاطع از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و نفرت و انزجار مسلمانان از استکبار جهانی و اسرائیل جنایتکار دانست.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی