سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

روز گذشته ایران اسلامی صحنه بي بديل حضور پرشور مردمانی بودند که با مشتهای گره کرده ایستاد گی خود را بر سر آرمانهای انقلاب فریاد زنند وعزت و عظمت این نظام را به رخ جهانیان و استکبار جهانی  کشیدند  .

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند و استاندار در پیامهای جداگانه از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کردند.

در پیام حجت الاسلام و المسلمین رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان آمده است:بیست و دوم بهمن ماه در تاریخ سراسر افتخار ملت ایران روز تجلی اراده ملتی است که استقلال و آزادی را تحت لوای اسلام فریاد زد.

در شرایطی که استکبار جهانی از گزینه های روی میز سخن می راند و مردم ما را تهدید می کند حضور پرشور مردم خراسان جنوبی دراین راهپیمایی، برگ زرین دیگری از عشق و علاقه آنان را به انقلاب و پیروی صادقانه از مقام امامت و  رهبری رقم زد .

در پیام استاندار هم آمده است: مردم غیور و ولایی استان در راهپيمايي 22 بهمن ثابت كردند كه هميشه پشتيبان انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند و در راه دستيابي به قله هاي پيشرفت و توسعه، يك گام هم عقب نخواهند نشست.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: بايد به خاطر وجود چنين مردمي خداوند را شاكر بود و اینجانب به عنوان نماينده عالي دولت در استان از حضور حماسي ودشمن شكن مردم در راهپيمايي روز گذشته تشكر و قدرداني مي كنم.