رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه: اقتدار ایران مرهون ولایت فقیه و ولایتمداری مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه: اقتدار ایران مرهون ولایت فقیه و ولایتمداری مردم

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بیرجندگفت: جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت وجود ولایت فقیه، ولایتمداری مردم و خودباوری دانشمندان جوان از جایگاه ویژه ای در نظام بین الملل برخوردار است.

اسد ا... بادامچیان افزود: دستیابی ایران به فناوری صلح آمیز هسته ای و فرستادن موجود زنده به فضا نشان داده دانشمندان جوان ما توانایی فتح قله های علمی جهان را دارند.

وی همچنین به مذاکرات  هسته ای ایران با گروه 5 + یک اشاره کرد و افزود: امروز آمریکا و اروپا نیازمند مذاکره با ایران است و جمهوری اسلامی در طول 35 سال از عمر انقلاب توانسته است بدون حمایت کشورهای خارجی به انرژی هسته ای دست پیدا کند.

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین گفت: هم اکنون بیش از 270  حزب پروانه دار و دارای مجوز در کمیسیون احزاب ثبت شده اند که از این تعداد هم اکنون 50 حزب فعال است.

بادامچیان با بیان اینکه قانون احزاب در ایران  30 سال پیش تدوین شده است افزود: این قانون هم اکنون نیازمند تجدید نظر است.

وی به یارانه احزاب اشاره کرد و گفت: تجربه نشان داده است که یارانه دولتی و پولی که به احزاب داده می شود خیلی به درد این مجموعه نمی خورد و آن حزب به جای مردمی شدن، دولتی می شود که باید یارانه های دولتی به احزاب ضابطه مند شود.

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: امروز کشور نیازمند یک حزب قوی است تا انقلاب اسلامی را در مسیر آرمانهای اصیل آن هدایت کند.