جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

قانون و انتخابات - نمایش محتوای صدا

 

 

قانون و انتخابات

تهیه کنندگی ویژه برنامه «قانون و انتخابات»  را «مجتبی عربی» بر عهده دارد و سایر عوامل برنامه عبارتند از:

گوینده: سمیرا عاطفی فر، مسعود حسنی

صدابردار: هانیه پیرامی، سارا مختاری، سعیده اقبالی، ام البنین عنایتی

امّا مسئله‌ی انتخابات؛ برادران و خواهران عزیز! انتخابات در کشور ما بسیار مهم است، نه­‌ فقط انتخاب ریاست جمهوری؛ انتخابات مجلس هم همین‌جور است، انتخابات شوراها هم همین‌جور است. انتخابات یکی از دو رکن مردم‌سالاری دینی است. مردم‌سالاری دینی روی دو ستون ایستاده است؛ یکی از این دو ستون رأی مردم است، انتخابات است. ما به برکت انتخابات به دنیا فخر می فروشیم. دشمنان برای کوبیدن ملّت ایران و جمهوری اسلامی انتخابات ما را ندیده می گیرند و متّهم می کنند. این نشان می دهد انتخابات خیلی مهم است. انتخابات بسیار مهم است. مایه‌ی عزّت ملّی است؛ مایه‌ی تقویت ملّت ایران است؛ مایه‌ی آبروی ملّت ایران است. (سخنان رهبر معظم در جمع زائران و مجاوران حرم رضوی در تاریخ 1 فروردین 1396).

بدون تردید مردم نیز برای ادای این فریضه دینی و سیاسی باید با قوانین انتخاباتی آشنا شوند. در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه ای به نام «قانون و انتخابات» نموده است.

این برنامه به صورت ضبطی تولید می شود و در آن گوینده قوانین مربوط به انتخابات را قرائت می کند. در این برنامه مردم با شرایط برگزاری انتخابات، اخلاق انتخاباتی، نحوه رای دادن، معیارهای نامزدها، شرایط رای دهندگان و .... آشنا می شوند.

ویژه برنامه «قانون و انتخابات» در 57 قسمت 5 دقیقه ای تولید و پخش می شود که تعداد 18 برنامه مربوط به قوانین ریاست جمهوری و تعداد 39 برنامه به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اختصاص دارد.

شما هم استانی های عزیز می توانید در چهار بخش در ساعت های 11:50، 13:50، 16:46 و 20:05  روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته شنونده این برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی باشید.

سال تولید: 1396