جهش تولید | شنبه، ۵ مهر ۱۳۹۹

فضای مجازی عامل از بین رفتن بنیان خانواده ها - نمایش محتوای خبر

 

 

فضای مجازی عامل از بین رفتن بنیان خانواده ها

فضای مجازی عامل از بین رفتن بنیان خانواده ها است.

شبکه های اجتماعی و فضای مجازی یکی از عوامل مهم در از بین رفتن بنیان خانواده هاست.

حجت الاسلام دلدار، امام جمعه موقت بیرجند در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: شورای فضای مجازی در کشور شکل گرفت تا بر فضای مجازی نظارت کنند اما به نظر می رسد این شورا کارایی چندانی نداشته است.

حجت الاسلام دلدار در بخش دیگری از سخنانش گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی گرچه کارهای زیادی در کشور صورت گرفته اما کافی نیست و نیازمند اهتمام ویژه مسئولان است.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: باید آگاهی و بصیرت نسل جوان در خصوص انقلاب اسلامی بیشتر شود و این وظیفه تک تک افرادی است که آن دوران را درک کرده اند.

حجت الاسلام دلدار علت پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ولایت پذیری، ولایت مداری و وحدت مردم عنوان کرد.

وی با اشاره به 8 تا 15 بهمن هفته ملی مبارزه با سرطان ابراز امیدواری کرد: مرکز بیماران خاص استان هر چه زودتر با کمک مسئولان تکمیل و به بهره برداری برسد.

امام جمعه موقت بیرجند به مشکلات پیش روی بخش سلامت اشاره کرد و افزود: 75 درصد از بودجه سلامت کشور در زمینه درمان هزینه می شود و تنها 25 درصد بودجه سلامت کشور به آموزش و پیشگیری اختصاص می یابد.

حجت الاسلام دلدار گفت: طب سنتی امروز مغفول مانده است و کسی به آن توجه نمی کند در حالی که می توان با استفاده از طب سنتی برخی از بیماری ها را درمان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به حادثه آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران اشاره کرد و شهادت جمعی از آتش نشانان در این حادثه را تسلیت گفت.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی