سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

فصل همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 

فصل همدلی

تهیه کننده ویژه برنامه فصل همدلی « ملیحه کاوسی» است و سایر عوامل تولید آن عبارتند از :  

مجری: مسعود حسنی

نویسنده: زهرا بهروزی فر

گزارشگر: زهرا بهروزی فر

نریتور: الهام نیک بین

صدابردار: هانیه پیرامی

مردم سالاری دینی با حرف نمی شود، مردم‏ سالارى دينى با شركت مردم، حضور مردم، اراده‏ مردم، ارتباط فكرى و عقلانى و عاطفى مردم با تحولات كشور صورت می‌گيرد؛ اين هم جز با يك انتخابات صحيح و همگانى و مشاركت وسيع مردم ممكن نيست. اين مردم‏سالارى، عامل پايدارى ملت ايران است. ( بيانات رهبر معظم انقلاب در جمع زائران و مجاوران امام رضا (ع)، 1 فرودین 1388) .

«فصل همدلی»، برنامه ترکیبی ویژه انتخابات است که با رویکرد «آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و ترغیب و تشویق مردم به مشارکت و حضور گسترده در انتخابات» در شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) تدارک دیده شده است.

این برنامه با محوریت «دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخـابات شـوراهای اسلامـی شهر و روستـا» تولید و پخش خواهد شد و «توجه ویژه به نخبگان علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، رأی اولی ها و اقشار مختلف جامعه و بیان دیدگاه های آنان درباره انتخابات»، «تشویق و ترغیب مردم به ویژه جوانان به حضور گسترده در انتخابات، مشارکت اجتمـاعی و تعیین سرنوشت»، «طرح مطالبات و خواسته های منطقی مردم از کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراها» و «تبیین ویژگی های یک نماینده خوب و اصلح از دیدگاه رهبر معظم انقلاب و مردم» از محورهای اصلی این برنامه خواهد بود.

برنامه «فصل همدلی» یک گوینده دارد و مدت زمان هر برنامه نیز 30 دقیقه است. بخش های مختلفی برای این برنامه پیش بینی شده که عبارتند از:

- کارشناس: در هر برنامه از کلام دو یا سه کارشناس متناسب با موضوع برنامه استفاده می شود.

- نظرات مردمی: در هر برنامه یک گزارش مردمی در خصوص موضوع برنامه وجود دارد که حالت پرسش و پاسخ با مردم و ارائه نظرات مردمی را دارد. همچنین یک بخش واکس پاپ از صداهای مردمی حاوی نظرات آنان نیز در هر برنامه تولید و پخش خواهد شد.

- کلام بزرگان: در هر برنامه از کلام حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و بزرگان استفاده خواهد شد.

- بسته صوتی: در هر برنامه یک بسته صوتی شامل صدای مردم، کلام بزرگان، برشی از سرود، افکت و... وجود دارد.

- موسیقی بیکلام و باکلام: از موسیقی بی کلام و باکلام با محوریت انتخابات، دین، وطن، وحدت و ... استفاده خواهد شد.

- آنونس: در هر برنامه آنونس هایی متناسب با انتخابات پخش می شود.

پخش اولین برنامه «فصل همدلی» از 27 بهمن 1395 آغاز خواهد شد و شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 16:25 روزهای دوشنبه و  چهارشنبه هر هفته شنونده این ویژه برنامه از صدای خراسان جنوبی باشید.

تعداد کل برنامه «فصل همدلی» 29  قسمت است که 5  برنامه تا پایان سال جاری و 24  قسمت در سال 1396 تولید و پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
طبق سخنان رهبر معظم انقلاب آنچه در انتخابات بسیار... نیما ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۳۷

نیما
طبق سخنان رهبر معظم انقلاب آنچه در انتخابات بسیار مهم است, حضور عمومی مردم است؛ همه باید در انتخابات شرکت کنند؛ این یک وظیفه ملی است.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۳۷