سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

فصل همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 

فصل همدلی

Loading the player...
فصل همدلی

مردم‏ سالارى دينى با شركت مردم، حضور مردم، اراده‏ مردم، ارتباط فكرى و عقلانى و عاطفى مردم با تحولات كشور صورت می‌گيرد؛ اين هم جز با يك انتخابات صحيح و همگانى و مشاركت وسيع مردم ممكن نيست. اين مردم‏سالارى، عامل پايدارى ملت ايران است. ( بيانات رهبر معظم انقلاب در جمع زائران و مجاوران امام رضا (ع)، 1 فرودین 1388) .

«تشویق و ترغیب عموم مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان به حضور گسترده در انتخابات»، «توجه ویژه به نخبگان علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، رای اولی ها و اقشار مختلف جامعه و بیان دیدگاه های آنان درباره انتخابات» و «طرح مطالبات و خواسته های منطقی مردم از منتخبین و نمایندگان، ویژگی های یک نماینده خوب و اصلح» سه محور اصلی است که ویژه برنامه «فصل همدلی» دنبال می کند.

«فصل همدلی» عنوان ویژه برنامه انتخابات صدای خراسان جنوبی است که به تعداد 49 برنامه 30 دقیقه ای تولید و پخش خواهد شد. این برنامه سعی دارد با محوریت سال همدلی و همزبانی سعی دارد با بیان دستاوردهای انقلاب و تبیین نقش حضور مردم در عرصه های گوناگون کشور، در تقویت وحدت ملی تا رسیدن به همدلی و مشارکت گسترده مردم در انتخابات گام بردارد.

در این برنامه از نظرات شخصیت های مرجع، ذی نفوذ و تاثیرگذار جامعه و نخبگان فرهنگی، ورزشی، علمی و ... در بررسی موضوع برنامه استفاده شود.

یک گزارش مردمی در خصوص موضوع برنامه وجود دارد که حالت پرسش و پاسخ با مردم و ارائه نظرات مردمی را دارد. گزارش هایی نیز از مردم شهرستانهای مختلف استان تولید و پخش خواهد شد. از کلام حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و بزرگان استفاده خواهد شد. در هر برنامه یک بسته صوتی شامل صدای مردم، کلام بزرگان، برشی از سرود، افکت و ... تولید و پخش خواهد شد.

از موسیقی بی کلام و باکلام، آنونس های آگاهی بخش و تهییجی و تلفن ها و پیامک های مخاطبین در برنامه استفاده خواهد شد.

اولین قسمت این برنامه در تاریخ 27 آبان پخش خواهد شد و پخش آن تا 23 اسفند ادامه خواهد داشت. شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 16:15 روزهای دوشنبه هر هفته شنونده این برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده ویژه برنامه فصل همدلی « ملیحه کاوسی» است و سایر عوامل تولید آن عبارتند از :  

مجری: بهنام عباسیان                            

نویسنده، پژوهشگر و گزارشگر: زهرا بهروزی فر 

نریتور: الهام نیک بین