سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

فرودگاه بیرجند از 4 شهریور، میزبان حجاج - نمایش محتوای خبر

 

 

فرودگاه بیرجند از 4 شهریور، میزبان حجاج

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل فرودگاه های استان گفت: نخستین کاروان حجاج خراسان فرودگاه بیرجند از 4 شهریور آماده استقبال از حجاججنوبی ساعت 2 بامداد 4 شهریور با پرواز شماره 1511 ایران ایر وارد فرودگاه بین المللی بیرجند خواهند شد.
هادی سلامی افزود: پروازهای برگشت حجاج تا نهم شهریور ماه ادامه دارد.
وی گفت: با همکاری تمام ارگان‎های دخیل در عملیات حج، آماده پذیرش و میزبانی حجاج هستیم و تلاش می کنیم پروازها با کمترین مشکل و تاخیر و با ایمنی کامل انجام شود و با بکارگیری تمام امکانات، سرعت روند ترخیص حجاج را افزایش دهیم.
مدیر کل فرودگاه های استان از اجرای عملیات بهسازی پارکینگ و مسیرهای دسترسی و همچنین افزایش دکل های روشنایی محوطه و معابر با اعتباری 5 میلیارد ریال خبر داد و افزود: این اقدامات با هدف افزایش رفاه حال حجاج و استقبال کنندگان است.
سلامی از از استقبال‎کنندگان خواست ضمن همکاری‌ با مسئولان فرودگاه ، برای جلوگیری از راه‌بندان و ایجاد سهولت در خروج حجاج از فرودگاه و تسریع در رفت و آمد مسافران پروازهای داخلی، قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تلفن 199 و یا مراجعه به پرتال فرودگاه بیرجند به نشانی www.birjand.airport.ir از آخرین وضعیت پرواز حجاج مطلع شوند.