سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران: رسانه ملی خط مقدم تامین امنیت روانی در جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران: رسانه ملی خط مقدم تامین امنیت روانی در جامعه

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

رسانه ملی را به عنوان خط مقدم تامین امنیت روانی در جامعه معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با آینه دار مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.

سردار جلالوند معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سردار آذریان فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار آمادگی ارتش را جهت برقراری تعامل و همکاری و معرفی اقدامات و برنامه های ارتش در استان خراسان جنوبی اعلام کردند.

سردار آذریان با اشاره به امنیت کشور و ثبات و اقتدار نیروهای مسلح در کشور افزود : با گذشت هشت سال دفاع مقدس و رشادت های نیروهای مسلح در کشور، ارتش جهوری اسلامی ایران توانسته است مقتدرتر از گذشته بازوی توانمند ولایت فقیه در کشور باشد. وی گفت : در حال حاضر ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد با تمام قدرت در برابر تهدیدات دشمنان ایستادگی کند.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی نیز ضمن تشکر از حضور سرداران در مرکز ، آمادگی این مرکز را در انعکاس اقدامات و برنامه های ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان اعلام کرد.

آینه دار افزود: نیرو های مسلح مایه آرامش خاطر جامعه و مردم هستند و اقتدار نیروهای نظامی یکی از مهم ترین مولفه های قدرت در کشور است.

وی با اشاره به ابداعات و پیشرفت های صنعت دفاعی کشور ،توانایی جوانان برومند نظام را که باعث افتخار و سربلندی کشور هستند مورد تحسین قرار داد.

وی گفت : توانمندی نیروهای مسلح در کشور باعث دلگرمی دوستداران نظام است و رسانه ملی آمادگی دارد در مناسبت های مختلف این اقدامات را به تصویر بکشد.

در پایان این دیدار فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به جهت تعامل و همکاری رسانه ملی با ارتش جمهوری اسلامی ایران از زحمات مهندس آینه دار با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه نیز مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی از زحمات ارزنده امیر سرتیپ دوم قوام یوسفی تقدیر و تشکر کرد و توفیقات روزافزونی را برای سرهنگ زمانی فرمانده جدید مرکز آموزشی 04 امام رضا (ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان از خداوند منان خواستار شد.