رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

فرصت بالندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

فرصت بالندگی

تهیه کنندگی برنامه «فرصت بالندگی» را «زهرا بهروزی فر» بر عهده دارد. سایر عوامل تولید برنامه بدین شرح است:

گوینده: زهرا بهروزی فر

نویسنده: زهرا بهروزی فر

گزارشگر: زهرا بهروزی فر

محقق: زهرا بهروزی فر

 

«اگر ما بخواهیم مشکل رکود را حل کنیم، مشکل تولید داخلی را حل کنیم، بخواهیم مسئله‌ی بیکاری را حل کنیم، بخواهیم گرانی را مهار کنیم، علاج همه‌ی اینها در مجموعه‌ی مقاومت اقتصادی و اقتصاد مقاومتی گنجانده شده است. اقتصاد مقاومتی شامل همه ی اینها است». (بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز سال 1395)

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی در نظر دارد در سالی که با تدبیر رهبر معظم انقلاب به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید  و اشتغال » مزین شده، در راستای اجرای رسالت رسانه ای خویش در امر «گفتمان سازی، مطالبه گری و معرفی نمونه های شاخص اجرای اقتصاد مقاومتی»، ویژه برنامه «فرصت بالندگی» را تولید و پخش نماید.

در این میزگرد رادیویی دستگاه های مختلف استان که وظایفی را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ،تولید واشتغال بر عهده دارند حضور می یابند تا در فرصتی مغتنم افق پیش رو، برنامه ریزی و اقدامات شاخص حوزه خود را در اجرای اقتصاد مقاومتی تبیین نمایند. در نوبت ابتدایی، هر دستگاه افق پیش رو و برنامه ریزی حوزه خویش را ترسیم خواهد کرد و در نوبت های بعدی حضور در برنامه، در خصوص اقدامات شاخص انجام شده صحبت خواهد شد.

آیتم «گزارش» از دیگر بخش های برنامه است که درخصوص مصداق های عملی فعالیت های دستگاه ها و نظرات و دیدگاه های مردم در خصوص عملکرد آنان تهیه خواهد شد.

در آیتم «بسته صوتی» نیز توضیحاتی تکمیلی در خصوص برنامه ارائه شده و از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص اقتصاد مقاومتی نیز استفاده خواهد شد.

مدت زمان ویژه برنامه فرصت بالندگی 45 دقیقه است

شما مخاطب گرامی می توانید هر هفته در ساعت 13:10 روزهای چهارشنبه شنونده این ویژه برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

سال تولید: 1396