جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

فراخوان مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی «صبح عافیت» منتشر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فراخوان مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی «صبح عافیت» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گفت: به دنبال تعطیلیفراخوان مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی «صبح عافیت» منتشر شد مراکز کانون و همچنین مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، مجموعه مسابقات فرهنگی، هنری و ادبی توسط پیک امید مجازی کانون و در قالب این مهرواره پیش بینی شده است.
طاهره حمیدی هدف از برگزاری این مهرواره را پرکردن اوقات فراغت، ایجاد روحیه نشاط و شادابی و همچنین تقویت حس امید در کودکان ونوجوانان عنوان کرد.
وی افزود: این مسابقات با موضوعات آرامش، امید، نشاط و آینده‌ی خوب و در بخش‌های ادبی شامل خاطره نویسی و شرح حال نویسی، شعر، داستان و قطعه ادبی، دربخش هنری، عکس امید «امید در خانه ما» و در بخش فرهنگی، قصه گویی و تولید کارت تبریک نوروز برای رده‌های سنی کودک و نوجوان (۶ تا ۱۸ سال) تدارک دیده شده است.
علاقمندان شرکت در این مهرواره می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ در بستر پیام رسان‌های سروش و بله به شماره ۰۹۱۵۵۶۲۵۳۸۶ ارسال و همچنین با عضویت در کانال‌های کانون استان خراسان جنوبی به آدرس kpfkh_jonobi@در فضای مجازی ضمن کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از برنامه‌های تولیدی کانون نیز استفاده کنند.