جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

فراخوان شرکت در جشنواره مطبوعات و خبرگزاریهای خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

فراخوان شرکت در جشنواره مطبوعات و خبرگزاریهای خراسان جنوبی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برای شرکت در پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان فراخوان داد

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برای شرکت در پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان فراخوان داد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: تمام روزنامه نگاران شاغل و آزاد که در مطبوعات محلی، نمایندگی خبرگزاری ها، پایگاه های اطلاع رسانی محلی و نمایندگی نشریات سراسری در استان فعالیت می کنند و عضویت خود را در سایت خانه مطبوعات به ثبت رسانده اند، می توانند تا 17 آذر  در این جشنواره شرکت کنند.

ناصر نبی زاده افزود:  این جشنواره در دو بخش حرفه ای شامل سرمقاله و یادداشت، عکس، تیتر، خبر،‌گزارش و بخش موضوعی  در موضوعات حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ایثار و شهادت و توسعه و ظرفیت های استان برگزار خواهد شد،

وی تولید آثار مطابق با شعار سال، کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه های محلی، ایجاد فضای رقابتی در میان فعالان رسانه ای و تقدیر از روزنامه نگاران برتر ، تمهید زمینه پویایی و نشاط مطبوعاتی ، افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوایی مطبوعات استان را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد.

آقای نبی زاده  با بیان اینکه فقط رسانه های دارای پروانه فعالیت از هیات نظارت بر مطبوعات اجازه شرکت در این جشنواره را دارند،‌ گفت: متقاضیان می توانند حداکثر در دو رشته و در هر رشته با سه اثر و در بخش موضوعی با ارائه  یک اثر  در جشنواره شرکت کنند.

بنا به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،  برای شرکت در بخش تیتر، ارائه کل اثر الزامی است و آثار ارائه شده باید در فاصله زمانی اول آذر ۹۶  تا  ۱۵ آذر ۹۷ تولید و در رسانه ها منتشر شده باشد.

وی با تاکید بر اینکه در هر بخش باید حداقل ۱۵ اثر ارسال شود تا آثار برای داوری به داوران ارائه شود، افزود: داوری آثار توسط اساتید کشوری معرفی شده از دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها انجام خواهد شد.

 مراسم اختتامیه جشنواره امسال  ششم دی برگزار می شود

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی