سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

فراخوان جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی نهبندان - نمایش محتوای خبر

 

 

فراخوان جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی نهبندان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت : این فراخوان جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی نهبندانجشنواره با هدف توسعه مجسمه سازی و هنر محیطی معاصر ایران از طریق فراهم آوردن شرایط بروز و شکوفایی آفرینش‌های هنری و تامین نگاه زیبایی شناسانه در جامعه، تبادل تجربیات اطلاعات و مهارت‌ها در زمینه هنر محیطی فروردین ۹۹ برگزار می‌شود.
سید علی زمزم آخرین مهلت ارسال تصاویر آثار را ۱۵ بهمن از طریق درگاه اینترنتی اعلام کرد و افزود: علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند از طریق لینک http://khj.farhng.gov.ir/fa/talabnmaki اقدام نموده و یا به سایت khj.farhang.gov.ir مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه داوری مرحله اول ، هفته اول اسفند و اعلام اسامی راه یافتگان به مرحله اجرایی جشنواره هفته دوم اسفند ۹۸ خواهد بود گفت : در نیمه دوم فروردین ۹۹، کارگاه توجیهی و مرحله حضوری جشنواره به مدت دو روز در محل تالاب ، برگزار خواهد شد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت : به گروه اول ، تندیس جشنواره ، همراه با لوح تقدیر و مبلغ ۵۰ میلیون ریال ، گروه دوم لوح تقدیر و مبلغ ۴۰ میلیون ریال ، گروه سوم لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال و به دو گروه شایسته تقدیر نیز به هرکدام مبلغ ۲۰ میلیون ریال اهدا می‌شود.