جهش تولید | شنبه، ۵ مهر ۱۳۹۹

عید بندگی - نمایش محتوای عمومی

 

 

عید بندگی

عید بندگی

این برنامه به تهیه کنندگی علی جعفری جم دو گوینده(الهام نیک بین و فرشید جعفری)و یک گزارشگر(سیدمهدی ابراهیمی)ساعت: 6:30 ال ی8 روز جمعه 10 مرداد پخش می شود. متن برنامه به موضوعات مرتبط با عید قربان همچون: عید قربان عرصه جهاد اکبر، آزمایش آشکار، دوستی خدا، عید تسلیم، عید رهایی از تعلقات دنیوی، قربانی مقدمه قرب الهی، اطعام فقرا و ... می پردازد.

دربخش کارشناسی از کارشناس در برنامه به صورت ضبطی و زنده استفاده می شود. کارشناسی زنده بصورت تلفنی خواهد بود. موضوع بحث کارشناسی عبارتست از: فلسفه قربان، ضرورت تبعیت از فرمان الهی، گذشتن از خواسته های نفسانی تا رسیدن به جایگاه آسمانی، گذشتن از همه چیز برای خدا و توکل به خدا در تمام امور زندگی.

برنامه دارای دو بخش نمایشی است که یکی مفرح بوده و جهت ایجاد فضای شاد و با نشاط در برنامه پخش می شود و دیگری تاریخی و با الهام گرفتن از حادثه تاریخی عید قربان تولید می شود. این نمایش ها از نمایش های کوتاه (الف) تولیدی مرکز می باشد.

دربخش گزارشی  گزارش: گزارش برنامه.شامل گفتگو با مردم، گزارش از اماکن مذهبی، انعکاس جشن ها، مراسم و ... است.

- واکس پاپ: شامل صحبت های مردم درباره عید سعید قربان، کمکهای مومنانه وافکت، کلام بزرگان، نریشن و موسیقی خواهد بود.

- ارتباط با خبرنگاران شهرستانها: با خبرنگاران شهرستان ها جهت انعکاس مراسم و حال و هوای شهرستانهای استان در روز عید قربان ارتباط برقرار می شود.

- مسابقه تلفنی و پیامکی، موسیقی با کلام و بیکلام شاد و متناسب با روز عید قربان و تلفن ها و پیامک های مخاطبان نیز در برنامه پیش بینی شده است.