رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

عید برادری - نمایش محتوای صدا

 

 

عید برادری

تهیه کنند گی   عیدبرادری  را « احمد حسینی مقدم   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان : محمدرضا زمانی پور و الهام نیک بین

نویسنده  : فاطمه حسینی فر

 

واقعه غدیر خم که در آخرین سال زندگی رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله رخ داد و در آن علی علیه السلام به جانشینی آن حضرت صلی الله علیه و آله برگزیده شد، حادثه ای تاریخی نیست که در کنار دیگر وقایع بدان نگریسته شود. غدیر تنها نام یک سرزمین نیست؛ یک تفکر است. غدیر، نشانه و رمزی است که از تداوم خط نبوت خبر می دهد. غدیر، نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است. آری، غدیر خم یک سرزمین نیست؛ چشمه ای است که تا پایان هستی می جوشد؛ کوثری است که فنا برنمی دارد؛ و افقی است بی کرانه و خورشیدی است عالم تاب .

برنامه دارای دو گوینده و یک گزارشگر است و بخش های مختلفی در آن پیش بینی شده که عبارتند از:

- گزارش : گزارش برنامه شامل: گفتگوهای مردمی، گفتگو با مسئولان ستاد غدیر استان، اطلاع رسانی و انعکاس جشن های عید ولایت در سطح استان، انعکاس شادی و شور و نشاط مردم در روز عید ولایت و امامت، بیان آداب و رسوم مردم استان در این روز و ... خواهد بود.

- کارشناس : این بخش به دو صورت ضبطی و زنده (ارتباط تلفنی) خواهد بود. از کارشناسان خارج استان (در صورت حضور در بیرجند)، در برنامه استفاده خواهد شد.

- نمایش : دو نمایش از نمایش های کوتاه الف در برنامه پخش می شود.یک نمایش طنز وامروزی است ویک نمایش تاریخی است.

- واکس پاپ : پخش صحبت های مردم به همراه افکت و موسیقی.

- مسابقه : بخش مسابقه برنامه به صورت تلفنی و پیامکی است که جایزه دو برنده آن، توسط ستاد غدیر استان تامین خواهد شد.

- موسیقی : پخش موسیقی های باکلام و بیکلام شاد و متناسب با روز عید.

- ارتباط با گزارشگران شهرستان ها: به منظور اطلاع رسانی و انعکاس مراسم شهرستانهای مختلف استان با گزارشگران شهرستانها ارتباط برقرار خواهد شد.

- تلفن و پیامک مخاطبان: از تلفن ها و پیامک های مخاطبان در طول برنامه استفاده خواهد شد.

مدت زمان برنامه عید برادری  120 دقیقه است و روز پنجشنبه 8/6/97 تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 10:00صبح  شنونده  این برنامه باشید.

 

سال تولید: 1397