جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

عیدانه صدا و سیمای خراسان جنوبی برای مخاطبانش در عید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

عیدانه صدا و سیمای خراسان جنوبی برای مخاطبانش در عید فطر

عیدانه صدا و سیمای خراسان جنوبی برای مخاطبانش در عید فطر

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،برنامه "عید آسمانی" به تهیه کنندگی تکتم اعتبار به مدت 120 دقیقه در ساختار ترکیبی نمایشی در عصر روز عید فطر مخاطبان رادیو خاوران را همرهای خواهد کرد .

برنامه "عطر اجابت "با هدف حفظ ثمرات و دستاوردهای ماه مبارک رمضان در طول سال در صبح عید روز عید فطر و روز بعد از آن تلاش می کند تا لحظات شادی را برای مخاطبانش رقم بزند.

" عید مهربانی" از سیمای خاوران هم در روز  عید سعید فطر با گزارش های شاد و عیدانه و تبریک مردم و اصناف به واسطه عید سعید فطر، تهیه و پخش وله های شاد ویژه عید سعید فطر، پخش گزارش های جشن گلریزان و آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد و دعوت از کارشناسان فرهنگ عامه جهت آداب عید سعید فطر تو جه به موضوع صله رحم با توجه به شرایط شیوع کرونا از طریق فضای مجازی ، دعوت از هنرمندان و ورزشکاران منتخب استانی ، دعوت از خوانندگان پاپ و محلی استان  مخاطبان شبکه خاوران را همراهی خواهند کرد.

همچنین پرداختن به  پویش مهربانی(جشن گلریزان و یژه زندانیان جرایم غیر عمد استان) و رزومایش کمک مومنانه از جمله موضوعاتی است که در برنامه " عید مهربانی " به آن پر داخته خواهد شد.