سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

عیدانه صدا و سیمای خراسان جنوبی برای مخاطبانش در عید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

عیدانه صدا و سیمای خراسان جنوبی برای مخاطبانش در عید فطر

عیدانه صدا و سیمای خراسان جنوبی برای مخاطبانش در عید فطر

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،برنامه "عید آسمانی" به تهیه کنندگی تکتم اعتبار به مدت 120 دقیقه در ساختار ترکیبی نمایشی در عصر روز عید فطر مخاطبان رادیو خاوران را همرهای خواهد کرد .

ارتباط با مرکز سیستان بلوچستان،کرمان و یزد در قالب گزارش، اجرای موسیقی زنده،  و پخش دو نمایش شاد و مفرح از بخش های مختلف این برنامه است.

برنامه "عطر اجابت "با هدف حفظ ثمرات و دستاوردهای ماه مبارک رمضان در طول سال به تهیه کنندگی احمد حسینی مقدم در صبح عید روز عید فط و روز بعد از آن تلاش می کند تا لحظات شادی را برای مخاطبانش رقم بزند.

پخش ضبطی سخنرانی آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان در محل مصلی بیرجند در نماز عید فطر از دیگر برنامه های صدا خاوران در روز عید فطر است.

ماه مهربانی از سیمای خاوران هم در رزو عید سعید فطر با گزارش های شاد و عیدانه و تبریک مردم و اصناف به واسطه عید سعید فطر، گزارش از نماز عید سعید فطر، تهیه و پخش وله های شاد ویژه عید سعید فطر، پخش گزارش های جشن گلریزان و آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد و دعوت از کارشناسان فرهنگ عامه جهت آداب عید سعید فطر، دعوت از هنرمندان و ورزشکاران منتخب استانی ، دعوت از خوانندگان پاپ و محلی استان و دعوت از 3 نفر از میهمانانی که در ایام ماه مبارک رمضان در برنامه حضور داشتند و بعد از حضور در منطقه محل زندگی خود به کارهای خیر خود سرعت دو چندانی بخشیده اند مخاطبان شبکه خاوران را همراهی خواهند کرد.

پخش زنده  سخنرانی آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان در محل مصلی بیرجند محل برگزاری نماز عید فطر از دیگر  برنامه های سیما خاوران در روز عید فطر است.

همچنین معاونت فضای مجازی هم با تولید و پخش 3پوستر ویژه عید سعید فطر،11 عکس نوشت در خصوص زمان و مکان برگزاری نماز عید فطر و تولید عکس نوشت در خصوص میزان فطریه و کفاره به استقبال این عید رفته است.