سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

عکس سه در چهار - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

عکس سه در چهار

Loading the player...

 

زن و مرد جوانی وارد آتلیه میشن که صاحب آتلیه در همون ابتدا میگه: شما رزرو جلسه اومدین؟ در که باز شد و اومدین من متوجه شدم واسه چی اومدین. ما سه پک تصویربرداری مراسم داریم که البته پک یک و دو در حد شما نیست. ولی پک سه در حد شماست که خیلی عالیه. 12 تصویربردار و 12 کمک تصویربردار داریم و 6 نفر هم داریم که از لحظه لحظه شادی مراسمتون در یک قاب زیبا عکس میگیرن، ما تصاویر ماهواره ای داریم، آقا در ایتالیا و خانم در نروژ سوار بر بالن هستم و کم کم به هم نزدیک میشن و ما با چند دوربین این لحظات رو ضبط می کنیم.

مرد جوان میگه: اما.

صاحب آتلیه اجازه نمیده حرف آقا تموم بشه و میگه: خوب اگه از ارتفاع میترسین 2 قایق داریم. خانم در یک قایق و آقا در یک قایق به هم نزدیک میشن.

مرد جوان مجدد میگه: اما.

صاحب آتلیه با عجله میگه: اگه دریا زده میشین، طبیعت هم داریم. اون هم کویر، خانم سوار بر یک شتر و آقا سوار بر شتر دیگه به هم نزدیک میشن و ما تموم این لحظات رو ثبت می کنیم.

مرد جوان دوباره میگه: اما.

صاحب آتلیه ادامه میده: با کویر مشکل دارین یا با شتر؟ خواهش می کنم نگران نباشین، چیزی که آتلیه ما را مطرح کرده تنوع کاریه. و بعد به اتاق دیگری میره و به زن و مرد جوان میگه: اینجا آتلیه فوق تخصصی ماست. پرده کروماکی داریم. احتمالا چون شما وقت زیادی ندارین بهتره براتون از پرده کروماکی استفاده کنیم و بعد در مورد نحوه کار پرده کروماکی توضیح میده.

مرد جوان میگه: میشه پدر و مادرمون هم باشن؟

صاحب آتلیه میگه: البته. ما یک گروه پروفشنال داریم که در خدمت خانواده شماست تا هر منظره ای که پدر و مادرتون دوست دارن انتخاب کنن.

در این هنگام زن رو به شوهرش میگه: پس چرا تصویربرداری مراسم عروسی ما اینطوری نبود و کمی با هم بحث میکنن.

صاحب آتلیه می پرسه: مشکلی پیش اومده؟.

مرد جوان پاسخ میده: خیلی وقتتون رو گرفتیم، کارتون هم خیلی عالیه ولی ما برای گرفتن عکس سه در چهار اینجا اومدیم.