جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

علم باید در خدمت مردم باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

علم باید در خدمت مردم باشد

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی :علم باید در خدمت مردم باشد.

نماینده ولی فقیه در استان با اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه دانشگاهها، امام جمعه و اعضای شورای شهر سه قلعه و کارکنان آموزشکده های فنی حرفه ای استان دیدار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه دانشگاهها با اشاره به اینکه باید از علم برای رفع مشکلات مردم استفاده کرد گفت: در دنیای امروز برخی کشورها از علم به درستی بهره نبرده اند که نمونه آن را می توان در ساخت بمب اتم دید.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی گفت: نتیجه علم بدون دین و استفاده نادرست از تکنولوژی را می توان در اقدامات استکبار در به خاک و خون کشیدن مردم دید .

نماینده ولی فقیه در استان همچنین در دیدار امام جمعه و اعضای شورای شهر سه قلعه با اشاره به اینکه مشکلات مردم با تلاش مسئولان قابل رفع است گفت: مسئولان نظام پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنند و منویات ایشان را در کشور به درستی عملی سازند تا مشکلات مردم رفع شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، در دیدار کارکنان آموزشکده های فنی حرفه ای استان هم با اشاره به اینکه آموزشی که در آن به کارهای عملی توجه نشود کارایی ندارد گفت: کار آفرینی شاخه دیگر آموزش است که دانشکده های فنی و حرفه ای به خوبی در این زمینه تلاش می کنند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی