رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

عطر مهربانی - نمایش محتوای صدا

 

 

عطر مهربانی

Loading the player...
عطر مهربانی

 

«عطر مهربانی» عنوان برنامه رادیویی است که با هدف «ترویج فرهنگ انفاق و احسان و نیکوکاری» در شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) تولید و پخش می شود.

محتوای این برنامه که با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تولید می شود، در مورد اهداف و برنامه های این نهاد و معرفی طرح های مختلف آن می باشد که تمامی این طرح ها در راستای محرومیت زدایی از جامعه است. تشویق مخاطبان به نیکوکاری و انفاق نیز از اهداف اصلی برنامه است.

برنامه با حضور یک گوینده و کارشناس کمیته امداد امام خمینی (ره) به صورت ضبطی تولید می شود. کارشناس در خصوص اهداف و برنامه های حوزه فعالیتی خود در کمیته امداد امام خمینی (ره) صحبت می کند. همچنین در هر برنامه با مدیران کمیته امداد شهرستان ها ارتباط تلفنی برقرار شده و آنان متناسب با موضوع برنامه به بیان عملکرد حوزه فعالیت های خود می پردازند.

گزارشگر با توجه به موضوع برنامه، با مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) گفتگو و مصاحبه می کند.

در بخشی با عنوان «کمیته امداد در هفته ای که گذشت» رویدادهای کمیته امداد در هفته گذشته بیان می شود.

در بخش «پیگیری مطالبات مردمی» نیز مشکلات مددجویان که از طریق پیامک، تلفن و نامه به برنامه منعکس شده است؛ از طریق ارتباط تلفنی با مدیران کمیته امداد پیگیری می شود.

متناسب با موضوع برنامه از تلفن ها و پیامک های مخاطبان و موسیقی بیکلام و با کلام نیز استفاده می گردد.

تعداد 20 برنامه 25 دقیقه ای تا پایان سال تولید خواهد شد که شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 13:30 روزهای چهارشنبه هر هفته، شنونده این برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی، گویندگی و نویسندگی برنامه را خانم «زهرا بهروزی فر» بر عهده دارد.

گزارشگر برنامه خانم «فاطمه برهانی » است.

«ام البنین عنایتی و محمدحسین برهانی» نیز صدابرداران این برنامه هستند.