سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

عطر اجابت - نمایش محتوای صدا

 

 

عطر اجابت

این برنامه به صورت زنده توسط مرکز تولید و پخش خواهد شد. یک گوینده آقا و یک گوینده خانم در استودیو حضور داشته و تلاش می کنند در فضایی شاد و مفرح، لحظات معنوی و شادی را در روز عید فطر و روز تعطیل پس از آن برای مخاطبان فراهم سازند.دراین برنامه ارتباط استودیو به استودیو با مرکز کرمانشاه و کردستان برگزار خواهد شد و آقای علی جویا در استودیوی این برنامه ها حضور خواهند داشت

هدف و رویکرد اصلی برنامه "حفظ ثمرات و دستاوردهای ماه مبارک رمضان در طول سال" است.

این برنامه به صورت زنده توسط مرکز تولید و پخش خواهد شد. یک گوینده آقا و یک گوینده خانم در استودیو حضور داشته و تلاش می کنند در فضایی شاد و مفرح، لحظات معنوی و شادی را در روز عید فطر و روز تعطیل پس از آن برای مخاطبان فراهم سازند.دراین برنامه ارتباط استودیو به استودیو با مرکز کرمانشاه و کردستان برگزار خواهد شد و آقای علی جویا در استودیوی این برنامه ها حضور خواهند داشت.در این برنامه به موضوعاتی نظیر: "سنت حسنه صله ارحام، تکریم سالمندان، افزایش میل به مودت، اعتنا به حق الناس، تمرین عفو و بخشودگی، آشتی کردن، از سرگیری روابط دوستانه، بخشش درگذشتگان و ..."پرداخته می شود.

آیتم های مختلف برنامه عبارتند از: آرم برنامه: با استفاده از موسیقی فاخر تولید می شود.کارشناسی: این بخش به صورت حضوری یا تلفنی در خصوص رویکرد و موضوعات برنامه شامل: ثمره یک ماه روزه داری و حفظ ثمرات آن در طول سال، برکات روز عید فطر، صله ارحام، حق الناس، عفو و گذشت و ... صحبت خواهد شد.گزارش: گزارشگر برنامه با حضور در سطح شهر بیرجند به انعکاس شور و نشاط مردم می پردازد. نمایش: تعداد دو نمایش کوتاه شاد و مفرح (هر یک به مدت 5 دقیقه) از تولیدات مرکز در این برنامه پخش خواهد شد. سرود و ترانه: سرودها و ترانه هایی متناسب با عید سعید فطـر که به ایجـاد فضای شاد برنامه کمک می کند؛ پخش می شود. از ترانه های محلی استان خراسان جنوبی نیز در برنامه استفاده خواهد شد.تلفن ها و پیامک مخاطبان: در فواصل برنامه تلفن ها و پیامک های مخاطبان با محوریت عید فطر پخش خواهد شد.بسته های صوتی: در بـرنامه تعـدای بسته صوتـی در مورد جاذبـه های گردشگـری، مشاهیر و مفاخر، فرهنگ عامه و آداب و رسوم مردم استان خراسان جنوبی در عید فطر و ... پخش می شود. همچنین بسته های صوتی گزارشی با موضوع نظرات مردم در خصوص عید سعید فطر نیز پخش خواهد شد. گزارش از شهرستان ها: با گزارشگران برخی از شهرستان های مهم استان ارتباط تلفنی برقرار شده و از حال و هوای عید فطر در آن شهرستان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

سال تولید: 1398