رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

عصر انتظار - نمایش محتوای صدا

 

 

عصر انتظار

Loading the player...
عصر انتظار

نیمه شعبان مصادف با سالروز ولادت آخرین منجی و نجات دهنده بشر، حضرت بقیه الله الاعظم (عج) است که از عظمت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و یکی از والاترین جایگاه های شادی و انبساط خاطر را در طول سال به خود اختصاص داده است.

بی تردید این روز فرصتی است مناسب تا مومنین ضمن برپایی مراسم جشن و شادمانی، برای کسب شناخت، معرفت و افزایش ایمان نسبت به منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) گام بردارند. از همین رو شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) نیز در راستای نهادینه سازی و ارتقاء معرفت و ایمان روشن بینانه به مهدویت و ایجاد لحظاتی شاد و مفرح در روز نیمه شعبان، ویژه برنامه «عصر انتظار» را تدارک دیده است.

مدت زمان این ویژه مدت 120 دقیقه است و در ساعت 17:30 روز یکشنبه (دوم خرداد ماه) به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد شد.

برنامه توسط دو نفر گوینده خانم و آقا، در فضایی شاد و معنوی اجرا می شود. یک نفر شاعر نیز در برنامه حضور دارد و به شعرخوانی در مورد انتظار می پردازد.

با کارشناس مذهبی ارتباط تلفنی برقرار می شود و ایشان در مورد فرهنگ انتظار و ویژگی های منتظران واقعی صحبت خواهد کرد.

گزارشگر برنامه با حضور در جمع مردم به انعکاس جشن های مردمی در روز نیمه شعبان می پردازد. با تعدادی از خبرنگاران شهرستانهای استان ارتباط تلفنی برقرار شده و از حال و هوای شهرستانها در عصر روز نیمه شعبان اطلاع رسانی خواهد شد. در خصوص برنامـه های حرم امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) شهرستان طبس در روز نیمه شعبان نیز اطلاع رسانی می گردد. همچنین با شهرهای مذهبی مانند مشهد، شیراز و قم ارتباط برقرار می شود.

پخش تلفن ها و پیامک های مخاطبان، مسابقه و موسیقی باکلام و بیکلام نیز از دیگر بخش های ویژه برنامه عصر انتظار خواهد بود.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی این ویژه برنامه را «معصومه اسماعیل زاده» بر عهده دارد و سایر عوامل گروه تولید برنامه عبارتند از:

- گویندگان: مسعود حسنی، سیده سارا موسوی

- گزارشگران: سید مهدی ابراهیمی

- صدابردار: محسن خجسته