سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

عزم رسانه ملی برای تحقق شعار سال - نمایش محتوای خبر

 

 

عزم رسانه ملی برای تحقق شعار سال

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای  خراسان جنوبی، آینه دار در نشست همفکری صدا وسیما با مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: رسانه ملی در راستای تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب برای رونق تولید همه توان خود را به کار می بندد تا ظرفیتهای اقتصادی و تلاش های جهادی تولید کنندگان در جهت رونق اقتصادی وپیشرفت استان را با برنامه های مختلف در صدا، سیما و خبر انعکاس دهد

وی افزود: صدا و سیما به عنوان دستگاهی که همواره مورد مراجعه مردم است ، ضمن پرداختن به خدمات دستگاههای مختلف از جمله سازمان صمت برای پیشرفت، آبادانی و توسعه تولید به بیان مسایل و مشکلات مردمی نیز می پردازد.

تشکیل کارگروه تخصصی رسانه و رونق تولید با حضور کارشناسان حوزه های مختلف صمت و صداوسیما، پیشنهادی بود که مدیر کل صداوسیما برای استخراج سوژه های مفید رسانه ای برای تولید محتوا در زمینه تحقق شعار سال ارائه داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هم از رویکرد رسانه ملی در زمینه انعکاس فعالیتهای این سازمان در زمینه های مختلف قدردانی کرد.

شهرکی با استقبال از پیشنهاد تشکیل کارگروه تخصصی رسانه و رونق تولید ،بیان نظرات مردم و رفع نواقص احتمالی در حوزه تولید را از مزایای فعالیت این کارگروه دانست.