سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در بین خبرنگاران خراسان جنوبی داریم. - نمایش محتوای خبر

 

 

ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در بین خبرنگاران خراسان جنوبی داریم.

حضور رئیس باشگاه خبرنگارن جوان در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، عباس هنرمند رئیس باشگاه خبرنگاران جوان  در اولین سفر استانی خود با حضور در شورای معاونین مرکز خراسان جنوبی با بیان اینکه خوشبختانه وحدت رویه و نگاه خوبی به باشگاه خبرنگاران در مرکز خراسان جنوبی وجود دارد گفت: در حاضر در باورهای رسانه ای مردم تغییرات زیادی اتفاق افتاده و رسانه های موازی با سازمان در فضای مجازی در حال شکل گیری هستند.

 وی تنها راه مقابله با این هجمه ها را درک فضای رسانه ای کشور دانست و گفت:  در حال حاضر فضای مجازی اصلی سازمان در دست باشگاه خبرنگاران جوان است و جریان سازی خبری خوبی در حال انجام است.

رئیس باشگاه خبرنگاران  با اشاره به نزیک شدن به روزهای انتخابات گفت: از آنجایی که بستر اصلی رقابت های انتخاباتی در شهرستان ها است  باید شهرستانها در این زمینه پویا تر عمل کند.

 وی از پیشنهاد راه اندازی صفحه ای ویژه نامزدهای انتخابات مجلس در سایت باشگاه خبرنگاران خبر داد و گفت : در صورت موافقت این فضا فرصتی خوبی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های نامزدهاست.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی هم در این نشست ضمن اشاره به نزدیک شدن به روزهای تاسیس باشگاه خبرنگاران جوان در خراسان جنوبی در سال 86 در استان  گفت: در حال حاضر در باشگاه خبرنگاران استان  بیش از 20 نیرو در حوزه های مختلف تصویر برداری ،خبرنگاری ، تدوین و کادر سردبیری و دبیری خبر 11 در حال فعالیت هستند و در شهرهای طبس،نهبندان ،باغشهر اسلامیه ،ارسک ،شوسف و قاین افرادی به عنوان خبرنگار معرفی شدند و کارهای آنها در حال انجام است و در سایر شهرستان ها نیز در آینده نزدیک معرفی خواهند شد.

آینه دار با بیان اینکه باشگاه خبرنگاران جوان در راستای نیروسازی و آموزش رسالت خود را به خوبی انجام داده است گفت : باید به نیروهای جوان اعتماد کنیم و ما هر جایی که به جوانان فرصت دادیم در کنار قبول ریسک های آن موفق بوده ایم  

وی نظارت و ارزیابی باشگاه در حوزه های مختلف به ویژه فضای مجازی و آسیب شناسی باشگاه در شهرستان ها را  فرصت خوبی برای موفقیت و برنامه ریزی بهتر برای پیشرفت دانست.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری برای استفاده و بهره گیری از توانمندی های جوانان گفت:  باشگاه خبرنگاران جوان در این زمینه می تواند سکانداری کند .

وی در پایان گفت :تلاش می کنیم تا از پتانسیل جوانان در باشگاه جوان استان بهترین بهره را ببریم و حتی تهیه بعضی از برنامه ها را در اختیار آنها قرار دهیم.

جاجی نژاد مدیر امور استانهای باشگاه خبرنگاران جوان هم رفتن به سمت رسانه هدفمند تاثیرگذار و جریان ساز را از اهداف باشگاه خبرنگاران دانست و گفت :بازوی باشگاه خبرنگارا ن در شهرستانها باید قوی تر شود .

وی ضمن اشاره به همایش هم اندیشی روسای باشگاه خبرنگاران مراکز در یزد  این همایش را فرصت خوبی برای ارزیابی و برنامه ریزی بهتر دانست .
رئیس باشگاه خبرنگاران همچنین بازیدی از باشگاه خبرنگارن خراسان جنوبی داشت و جمع خبرنگاران باشگاه حاضر شد.