رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

طرح شجره طیبه صالحین بسیج خاکریزی در مقابل جنگ نرم دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح شجره طیبه صالحین بسیج خاکریزی در مقابل جنگ نرم دشمنان

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت : طرح شجره ی طیبه صالحین بسیج ، خاکریزی در مقابل جنگ نرم دشمنان است .

حجت الاسلام دسمی در جمع فرماندهان و بسیجیان شهرستان بیرجند افزود : جنگ نرم جنگ ایده ها، افکار، باورها و اعتقادات است و حلقه های صالحین بسیج باید در این جنگ ، دین و ارزش های الهی را به خوبی معرفی کند و از ضربه های دشمن جلوگیری کند .

وی با بیان اینکه در طرح صالحین به دنبال ایجاد یک نظام تربیتی و فکری ولایی هستیم گفت : باید در این طرح ایده ها و افکار به گونه ای طراحی شود که همه ی مردم عمق سخنان، منویات و اشارات رهبر معظم انقلاب را در شرایط مختلف به خوبی درک کنند.

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود : حلقه های صالحین یک الگوی عملی است و باید مسئولان آن تلاش کنند در فضای دوستانه و محبت آمیز و با ایجاد ارتباطی عمیق با بسیجیان بیشترین تأثیر را بر آنان گذاشته تا با ارزش های دینی انس بیشتری بگیرند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند هم در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مسئولان طرح صالحین اشاره ای به مهم ترین برنامه های بسیج در این خصوص کرد و گفت : برگزاری جلسات مختلف در سطح حوزه های مقاومت و بومی سازی برخی اقشار بسیج از مهم ترین برنامه های در دستور کار است.

سرهنگ اسماعیلی همچنین خواستار افزایش اعتبارات برای اجرای بهتر برنامه های طرح شجره طیبه صالحین در پایگاه های مقاومت سطح شهرستان بیرجند شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی