سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ضرورت شناسایی ظرفیت های خراسان جنوبی در برنامه ریزی های ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت شناسایی ظرفیت های خراسان جنوبی در برنامه ریزی های ملی

شناسایی ظرفیت های خراسان جنوبی در برنامه ریزی های ملی ضروری است.

معصومی راد، رئیس امور فرهنگی ، گردشگری و ورزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در بازدید از طرح  های در دست اجرای خراسان جنوبی  و مرکز صدا و سیما گفت : در این سفر قصد داریم با اولویت بندی طرح های نیمه تمام هر چه زودتر آنها را  به مرحله بهره برداری برسانیم تا مردم از آنها برخوردار شوند .

معصومی راد شناسایی و معرفی قابلیت های این استان ،  برای برنامه ریزی های مسئولان در سطح ملی را از دیگر اهداف سفر خود به خراسان جنوبی عنوان کرد .

رئیس امور فرهنگی، گردشگری و ورزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور افزود : خراسان جنوبی دارای  ظرفیت های مهمی از نظر تاریخی ، میراث فرهنگی ،  صنایع دستی ،  گردشگری ، فرهنگی و  جوانان است که باید به آنها توجه کنیم .

معصومی راد همچنین افزود : در سطح ملی اعتبارات مناسبی برای صدا و سیما در نظر گرفته شده است تا در خور این ظرفیت ها فعالیت کند .

وی با بیان اینکه صدا و سیما می تواند یک ظرفیت باشد و قابلیت های استان را نشان دهد؛ گفت : ما برای برنامه ریزی توسعه به اطلاعات و منابعی از نظر علمی و فرهنگی نیاز داریم ، که صدا و سیما می تواند به ما ارائه کند .

رئیس امور فرهنگی ، گردشگری و ورزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با تاکید بر همکاری دیگر دستگاه ها با صدا و سیما در نشان دادن ظرفیت های مختلف گفت : مراکز دولتی برای تولید برنامه به کمک صدا و سیما بیایند تا این مرکز ظرفیت های تولیدی خود را ارتقاء دهد .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی