سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ضرورت تشکیل بسیج عمومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

ضرورت تشکیل بسیج عمومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی

ضرورت تشکیل بسیج عمومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی


تشکیل بسیج عمومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضرورت دارد.

تشکیل بسیج عمومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضرورت دارد.

حجت الاسلام دلدار، امام جمعه موقت بیرجند بر ضرورت تشکیل بسیج عمومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.

حجت الاسلام دلدار در خطبه های نماز جمعه این هفته بیرجند گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید بسیج عمومی به واسطه اقشار ملت و دولت اتفاق بیفتد و علما و اهل رسانه برای فرهنگ سازی این موضوع تلاش کنند.

وی افزود: نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال، نباید در حد شعار باشد و باید برای تحقق آن برنامه ریزی و تلاش صورت گیرد که ارائه طرح های کارآمد از سوی دانشگاهیان و حمایتهای مؤثر و آسان مسئولان از آن، جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق و غیرضروری و تولید کالاهای با کیفیت و مرغوب در داخل کشور، می تواند از راهکارهای عملی برای تحقق شعار سال باشد.

امام جمعه موقت بیرجند تأکید کرد: تولید کالاهای مرغوب و با کیفیت و خرید کالاهای داخلی یک وظیفه ملی و یک تکلیف شرعی برای همه محسوب می شود و اگر می خواهیم کشور پیشرفت کند باید همه دست به هم دهیم.

حجت الاسلام دلدار گفت: در حوزه اقتصادی با همه ی تلاش هایی که شده است، نقطه ضعف های اساسی وجود دارد که دشمن این موضوع را فهمیده و تلاش می کند که از این راه به ایران فشار وارد کند.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر تأکید رهبری به مسئله اقتصاد و توجه به معیشت مردم بوده است افزود: رهبر معظم انقلاب، تنها راه نجات کشور را اقتصاد مقاومتی، بومی، تولید محور، دانش بنیان، متکی به استعدادها و توان مردم می دانند .

خطیب جمعه موقت بیرجند همچنین با اشاره به موفقیتهای مختلف ایران در سالهای انقلاب اسلامی گفت: مهمترین دستاورد ایران در حوزه سیاسی، ثبات و امنیت کشور است.

حجت الاسلام دلدار، هدف آمریکا از حمله به سوریه را تشدید درگیری ها در سوریه و استفاده از این شرایط به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و افزود: آمریکا می کوشد با ایجاد رعب و وحشت در کشورهایی که خود قبل از این، خلع سلاح شان کرده است، اهداف استعماری اش را پیش ببرد.

وی در پاسخ به گفته نخست وزیر اسرائیل که حمله آمریکا به سوریه را نشان دادن ضرب شتم به ایران عنوان کرده است گفت: دشمنان باید بدانند که ملت و مسئولان ایران تا وقتی متدین و پایبند به دستورات خداوند و ولایت پذیر هستند، هیچکس نمیتواند آنها را تهدید کند.

امام جمعه موقت بیرجند همچنین به 29 فروردین  روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی، نقش بسزایی داشت و از این پس هم با ایمان به خدا و اطاعت از رهبر، خواهد توانست حافظ امنیت کشور باشد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.