سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

صریح و صمیمی - نمایش محتوای خبر

 

 

صریح و صمیمی

صریح و صمیمی

صریح و صمیمی

 

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی با جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه بیرجند در نشستی صمیمی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، در این دیدار که با پرسش ها و نقدهایی دانشجویان همراه بود مدیرکل صدا و سیمای مرکز گفت:

خوشحالم در جمعی منتسب به بسیج هستم، بنده چه در دوران دانش آموزی و چه دانشجویی در بسیج بودم و بزرگ شده این نهاد هستم، و با صدای بلند میگویم بسیجی هستم.

مهندس آینه دار دراین نشست بعد از شنیدن نقد ها و صحبت های دانشجویان در خصوص رسانه استانی  گفت: رسانه یکی ،از دستگاه های فرهنگی کشور است، لذا اگر تمامی مطالبات را از سانه داشته باشیم کمی بی انصافیست ولی قبول دارم که مهمترین دستگاه فرهنگی کشور رسانه ملی است.

وی در ادامه افزود:یکی از رسالت های شبکه های استانی این است که از پتانسیل بومی هر استان برای تولید برنامه های مختلف بهره برد و شبکه های استانی را باید بادیگر شبکه های استانی مقایسه کرد نه با شبکه های سراسری که از نظر تعداد اصلا قابل مقایسه با انها نیستیم.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی باید بیان اینکه تلاش کردیم بیشتر در ساختارهای هنری حرف بزنیم تا سخنرانی گفت:تاکنون هرکس به من معرفی شده است که چنین هنر یا مهارتی دارد من خودم به سراغش رفته ام.

مهندس آینه دار همچنین با اشاره به چهلمین سالگر پیروزی انقلاب گفت: وقتی امریکا میگوید ما نمیگذاریم ایرانی هاچهلمین سال پیروزی انقلابشان را جشن بگیرند  یعنی اینکه برنامه هایی دارند، شک نکنید تمام مسائلی که اتفاق می افتاد بر گرفته از همان سیاست و از همان برنامه هاست

وی گفت: ما علی رغم مشکلات و مسائل و اختلاف نظر هایی که داریم ولی برای انقلاب ارزش قائلیم و شهدای زیادی پای این انقلاب دادیم، و به کوری چشم دشمنان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را پر شورتر برگزار خواهیم کرد.