جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

صدا و سیمای خراسان جنوبی جز برترین های کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای خراسان جنوبی جز برترین های کشور

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ،در مراسم اختتامیه این جشنواره که در بجنور برگزار شد در  بخش تحقیقات برنامه های پژوهش محور و پژوهشهای منجر به تولید هم در صدا و هم در سیما و مرکز برتردر حوزه پژوهش و تحقیقات عناوینی بود که به صداوسیمای خراسان جنوبی تعلق گرفت و تندیس و لوح سپاس جشنواره را آقای علیرضا آینه دار مدیرکل مرکز دریافت کردند.

همچنین تندیس بهترین برنامه ساز رادیویی در بخش بهترین برنامه های مسابقه و مستند رادیویی به برنامه "اسپلونک" ساخته مسعود خسروی تعلق گرفت .

سومین تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و جایز ه نقدی برترین تولید پژهش محور در بخش پژوهش برنامه ای هم به برنامه"سفر قندی" اثر مشترک آقای صادق صادقی و خانم ها زهرا بهروزی ،هانیه پژمان تعلق گرفت.

همچنین در روزهای ابتدایی جشنوراه هم مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی خوش درخشید و در بخش های مختلف اصلی و جانبی جشنوراه در حوزهای خبر،صدا، سیما ،پژوهش ، فضای مجازی و  واحد شعر موسیقی حائز رتبه های برتر شد.

بخش خبر:

خانم ها فرزانه آزادمنش دیپلم افتخار برترین تدوینگر گزارش موضوعی در بخش اصلی و مرضیه شریفی در گزارش خبری با گزارش برداشت زرشک عنوان سوم را از آن خود کردند.

همچنین آقای مجید صیفی با اثر "روستای دره چنار" در بخش منابع طبیعی عنوان بهترین اثر را کسب کرد.

بخش رادیو:

 مسعود حسنی با اثر " ناجی" عنوان تهیه کنندگی بهترین مستند رادیویی را کسب کرد.

همچنین در بخش صدابرداری خراسان جنوبی شایسته تقدیرشد.

در بخش تهیه کنندگی برنامه روستا نیز آقای مسعود خسروی شایسته تقدیر شد.

آقای علی جعفری جم هم در بخش جنبی صدا با اثر "این خاک سوخته "در بخش منابع طبیعی و اثر "اعزامی از خراسان" در بخش دفاع مقدس موفق به کسب دو دیپلم افتخار شدند.

بخش سیما:

احمد نیک فرجام با مستند "هم نفس" در بخش سلامت تندیس عنوان بهترین اثر را کسب کرد.

همچنین عنوان بهترین تصویر برداری برنامه های گزارشی در بخش اصلی به آقای هادی ثابت با برنامه " صدفرسخ " تعلق گرفت.

بخش شعر و موسیقی :

آقای عرفان شریفی با اثر "خورشید بارون زندگی" دیپلم افتخار بهترین خوانندگی را کسب کرد.

آقای غفور محمدزاده با اثر "شکوه انقلاب"دیپلم افتخار بهترین خوانندگی محلی را کسب کرد.

بخش فضای مجازی:

در بخش فضای مجازی ، علی نانواباشی موفق به کسب دیپلم افتخار انیمیشن "واقعیت مجازی شکست آمریکا در صحرای طبس" در بخش نوآوری و خلاقیت شد

بخش پژوهش:

آقای علی عربی  با اثر« دیدگاه کارشناسان و مسئولان استان درباره نقش شبکه استانی در توسعه اقتصادی اجتماعی فرهنگی استان خراسان جنوبی» رتبه دوم پژوهش در بخش اصلی اقتصادی را کسب کرد.

 همچنین پژوهش مشترک "معرفی آئین کاکل گندمً ، کاری مشترک از علی عربی و حسین صمدی در بخش اصلی فرهنگی رتبه برتر پژوهش را کسب کرد.