رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

صدا وسیما پر مخاطب ترین رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا وسیما پر مخاطب ترین رسانه

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،

نشستی با حضور « یدالله وحدانی نیا » معاون اجتماعی  و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با معاونان رسانه ملی در مرکز خراسان جنوبی  به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه برگزار شد.

در این نشست با توجه به اهمیت و تاثیر گذاری رسانه ملی در کاهش جرم و آسیب های اجتماعی ، ایجاد همکاری دوجانبه میان صدا و سیمای مرکز با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مورد تاکید قرار گرفت.

با توجه به برنامه های این معاونت در حوزه اطلاع رسانی و آگاه بخشی عمومی حقوقی و سوابق موفق برنامه های تولیدی مشترک همچون «گفتگوی حقوقی» و «صدای عدالت» در صدا و سیمای استان و نیز تلاش مدیران مرکز در تولید و پخش برنامه هایی با موضوع پیشگیری از جرایم و آسیب ها قرار است همکاری های لازم با معاونت اجتماعی دادگستری استان جهت تولید و پخش برنامه با موضوع پیشگیری از جرایم و آسیب ها صورت گیرد .

همچنین تفاهم نامه های دو جانبه ای نیز با صدا وسیمای مرکز و معاونت اجتماعی انجام خواهد شد.

معاون اجتماعی  و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: جایگاه و اهمیت آگاهی بخشی در خصوص مسائل حقوقی و کیفری در کاهش این جرائم و آسیب ها بر کسی پوشیده نیست .

« یدالله وحدانی نیا »  افزود : صدا وسیما با تاثیرگذاری بر روی اقشار مختلف جامعه ظرفیت عظیمی در راستای تقویت ریشه های قانون مداری و جرم ستیزی به شمار می آید.