جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹

صدای ایران ( ویژه نوروز ) - نمایش محتوای صدا

 

 

صدای ایران ( ویژه نوروز )

Loading the player...
صدای ایران ( ویژه نوروز )

به منظور آشنایی هر چه بیشتر عموم مخاطبان سراسر کشور با نقاط دیدنی ، جاذبه های گردشگری و فرهنگ و آداب و رسوم مردم استان خراسان جنوبی ویژه برنامه ای با عنوان « صدای ایران ( ویژه نوروز ) » در شبکه استانی صدای خراسان جنوبی تولید و پخش خواهد شد .

محوریت این ویژه برنامه که در  دو قسمت 30 دقیقه ای تولید می شود  ، معرفی نوروز در استان خراسان جنوبی و فرهنگ مردم این استان در این ایام است . همچنین در این برنامه به معرفی جاذبه­ های گردشگری استان نیز پرداخته می شود و اماکن سیاحتی ، تفریحی ، گردشگری و زیارتی خراسان جنوبی نیز معرفی خواهد شد .

برنامه شامل بخش های متنوعی به شرح ذیل خواهد بود :

- گزارش : گزارشگر برنامه با حضور در اماکن تفریحی ، گردشگـری ، آثار باستانی و ... به توصیف اماکن و گفتگـو با گردشگـران حاضر در محل می پردازد .

- کارشناس فرهنگ مردم : کارشناس فرهنگ مردم به بیان مطالبی در مورد فرهنگ مردم استان خراسان جنوبی در ایام نوروز می­پردازد .

- کارشناس میراث فرهنگی : در این بخش کارشناس میراث فرهنگی به معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان خراسان جنوبی می­پردازد .

- ترانه­های محلی : ترانه ­های محلی استان خراسان جنوبی با محوریت نوروز پخش می­شود .

- وکس پاپ : کلام مردم با موضوع دعوت به سفر به استان خراسان جنوبی و دیدار از مراکز تفریحی و گردشگری پخش میگردد .

این ویژه برنامه در ساعت 16:30 روزهای شنبه و یکشنبه  ( 1394/01/01 و 1394/01/02) از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش خواهد شد . همچنین این برنامه علاوه بر پخش از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی از رادیوی سایر مراکز استانها نیز پخش خواهد شد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگی این برنامه را « علی جعفری جم » بر عهده دارد .

گویندگان برنامه " میترا مشرقی مقدم " خواهند بود .

« فاطمه حسینی فر » نویسنده ، « زینب آرام » گزارشگر و « نبی الله نبی پور » صدابردار برنامه خواهند بود .