سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

صبح شرقی - نمایش محتوای صدا

 

 

صبح شرقی

صبح شرقی
 

« صبح شرقی » عنوان برنامه صبحگاهی رادیو خراسان جنوبی است . این برنامه با هدف اطلاع رسانی و ایجاد نشاط صبحگاهی تولید می گردد.

گوینده برنامه با بیان مطالب امید بخش و شادی آفرین تلاش می کند لحظات با نشاطی را برای مخاطبان فراهم نماید. گزارشگر برنامه با حضور در سطح شهر به تهیه گزارش های مردمی با رویکرد امید آفرینی می پردازد.

گزارش هایی از کسبه ، ورزشکاران، مهمانان، دانش آموزان، رفتگران، رانندگان اتوبوس و تاکسی و... در این برنامه پخش می شود. همچنین ارتباط با پلیس راهور و بیان نکات آموزنده در خصوص قوانین راهنمایی و رانندگی از بخش های دیگر برنامه است .

یکی دیگر از بخش های مفید برنامه ، بخش نگاهی به مطبوعات استان است. در این بخش سرخط مطبوعات مهم استان خوانده می شود. همچنین مطلب مهمی نیز در خصوص ورزش و بهداشت و سلامت برای مخاطبان بیان می شود.

به منظور اطلاع رسانی همایش ها ، مراسم ، برنامه های مهم ادارات ، مسائل اقتصادی و صنعتی و کشاورزی استان و... اطلاع رسانی می گردد. بخش پایانی برنامه ، بخش هواشناسی است که در این بخش کارشناس هواشناسی به توصیف وضعیت آب و هوای استان و پیش بینی آن طی 24 ساعت آینده می پردازد.

این برنامه همه روزه به جز ایام تعطیل راس ساعت 07:10 به مدت50 دقیقه از صدای خراسان جنوبی پخش می گردد .

عوامل برنامه :

تهیه کننده: مسعود حسنی

نویسنده: سمیه محسنی نیک

گوینده: میترا مشرقی مقدم

گزارشگر: مسعود خسروی