رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

شور همبستگی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شور همبستگی

Loading the player...

تهیه کنندگی ویژه برنامه «شور همبستگی» را «علیرضا هاشمی مقدم» بر عهده دارد و سایرعوامل تولید این برنامه عبارتند از :

مجری: سیده سارا موسوی

نویسنده: سیده سارا موسوی

تصویربرداران: سعید رضایی، احمد نیک فرجام، مرتضی معتمدی، محمد عباسی شوکت آباد، حسین شریفی نیا، آلاله امامی، محمد بهشتی، غلامرضا شاهانی، علیرضا براتی

صدابرداران: سعید رضا صداقت، امیر زارعی

تدوینگر: عبدالله اسماعیلی، طاهره نوکی، علیرضا هاشمی مقدم

«روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. (صحیفه حضرت امام خمینی (ره)، جلد 9،ص 276).

به منظور «حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست ها، تشویق مردم استان و انعکاس حضور آنان در راهپیمایی روز جهانی قدس»، شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ویژه برنامه «شور همبستگی» را در روز جهانی قدس (جمعه- مورخ 2 تیرماه) به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

پخش این ویژه برنامه  از ساعت 08:30 صبح آغاز شده و تا حدود ساعت 11:30 ادامه خواهد داشت و شامل بخش های مختلفی است که عبارتند از:

کارشناسی، پخش پیام دعوت نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار محترم خراسان جنوبی، ائمه جمعه محترم بیرجند و شهرستانها در دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، نماهنگ و سرودهای حماسی، انعکاس حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس در بیرجند (که به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد)، گزارش مردمی، مسابقه ارسال عکس های مردمی، فتوکلیپ هایی از جلوه های ویژه حضور مردم در راهپیمایی و ... .

ضمنا مراسم سخنرانی ویژه روز قدس در محل مسجد امام حسین (ع) بیرجند نیز ضبط و در ساعت 16:15 روز جمعه- مورخ 2 تیرماه از شبکه استانی سیمای خاوران پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396