جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

شور همبستگی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شور همبستگی

Loading the player...

حضرت امام خمینی (ره) از همان آغازین روزهای پیروزی بر استکبار امریکا و غرب، دفاع از مستضعفان به خصوص مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف را به عنوان یکی از اصول مهم و برگشت ناپذیر نظام جمهوری اسلامی ایران نهادینه کردند و در همین راستا آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام «روز جهانی قدس» نامگذاری فرمودند. این نامگذاری را می توان شاهکاری توصیف کرد که جهان اسلام را به سوی اتحاد هدایت کرد و مبارزه ملت مظلوم فلسطین را هدفمند ساخت.

به منظور «حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست ها، تشویق مردم استان به حضور در راهپیمایی روز قدس و انعکاس حضور باشکوه آنان در این مراسم»، شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ویژه برنامه «شور همبستگی» را در روز جهانی قدس (جمعه- مورخ 11 تیرماه 1395) به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

پخش ویژه برنامه «شور همبستگی» از ساعت 08:30 صبح آغاز شده و تا حدود ساعت 12:30 ادامه خواهد داشت.

برنامه شامل بخش های مختلفی است که عبارتند از: انعکاس حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس در بیرجند است که به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد. پخش پیام دعوت قائم مقام محترم نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه محترم شهرستانها در دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، کارشناسی، نماهنگ و سرودهای حماسی، فتوکلیپ هایی از جلوه های ویژه حضور مردم در راهپیمایی، گزارش مردمی، اعلام مسیرهای راهپیمایی در شهرستانها و ... .

در بخش کارشناسی برنامه به بررسی و تبیین مسائلی همچون: «بررسی روند تاریخی و شکل گیری و عملکرد رژیم صهیونستی، نشان دادن جنایات آن رژیم غاصب و حامیانش در فلسطین، بازخوانی استراتژی اختلاف افکنانه رژیم صهیونستی در جهان اسلام،  بررسی دو اقدام شاخص حضرت امام خمینی (ره) در موضوع فلسطین (یعنی "تأسیس سفارت فلسطین در ایران" و "نامگذاری روز قدس")، تبیین پیام های روز قدس و بررسی آثار آن در جهان اسلام و ...» پرداخته خواهد شد.

سال تولید: 1395

تهیه کننده ویژه برنامه شور همبستگی «غلامرضا شاهانی» است و سایرعوامل تولید این برنامه عبارتند از :

کارگردان: امید واحدی فر، علی نانواباشی، امین میرزا علی کاشرفی

مجری و نویسنده: ایمان خوشحال

تصویربردار: حسن اکبری، حسین شریفی نیا، محمد بهشتی، محمد مهربان

صدابردار: امیر زارعی، احسان جعفرزاده

گزارشگر: سمیه سادات حسینی

تدوینگر: مطهره مشتاقیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
حضور همه هم استانی ها، هموطنان و مسلمانان در روز... معتمدپور ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۱۵:۰۰

معتمدپور
حضور همه هم استانی ها، هموطنان و مسلمانان در روز قدس امسال مشت محکمی بر دهان اسرائیل و آمریکا بود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۱۵:۰۰