جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

شور نیکوکاری - نمایش محتوای صدا

 

 

شور نیکوکاری

Loading the player...
شور نیکوکاری

بهار که از راه می رسد ، فرصتی دوباره دست می دهد که بتوان با دستان پر مهر و با سخاوت ، گل لبخند بر لب نیازمندان نشاند .  فرصتی مثل جشن نیکوکاری . جشنی که همه ساله و در آستانه فرا رسیدن فصل بهار ، فصل رویش و زایش دوباره ، به وسعت تمام ایران برگزار می‌شود و با برگزاری آن بوی عشق ، ایثار ، عاطفه و مهربانی در فضای کشور به مشام می‌رسد .

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز به منظور « تشویق مردم به مشارکت در جشن نیکوکاری و کمک به نیازمندان در آستانه سال نو » ویژه برنامه ای تدارک دیده است با عنوان « شور نیکوکاری » .

این ویژه برنامه در روز پنجشنبه ( 14 اسفند ماه ) ، با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و به صورت زنده تولید و پخش می شود . مدت زمان این ویژه برنامه 325 دقیقه است و از ساعت 9:00 صبح تا ساعت 11:15 و از ساعت 16:15 تا ساعت20:00 به صورت زنده پخش می شود . مجریان برنامه در محل پایگاه جشن نیکوکاری مستقر در میدان ابوذر شهر بیرجند حضور دارند و از این مکان ویژه برنامه را تقدیم هم استانی های عزیز می کنند .

مهمانانی از کمیته امداد امام خمینی (ره) ، شخصیت های مرجع و تأثیرگذاری که مورد اعتماد و توجه مردم هستند و خیرین استانی در برنامه حضور می یابند و به بیان اهمیت همدلی و همدردی و کمک به نیازمندان می پردازند . کارشناسان کمیته امداد امام خمینی (ره) هم در برنامه حضور خواهند داشت و در خصوص نحوه توزیع کمک های جمع آوری شده توضیحاتی ارائه می کنند .

گزارشگران برنامه در پایگاه های سطح شهر بیرجند حضور داشته و از شور و شوق مردم برای حضور در جشن نیکوکاری و کمک اطلاع رسانی می کنند . خبرنگاران آزاد در محل پایگاه های کمیته امداد در شهرستان ها و بخش ها حضور داشته و گزارش هایی ارائه خواهند  کرد . پیامک ها و تلفن های شنوندگان نیز در فواصل برنامه پخش خواهند شد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه  کنندگان این ویژه برنامه « علی جعفری جم و احمد حسینی مقدم » هستند . سایر عوامل تولید نیز عبارتند از :

مجریان : فرنود فولادی ، سید مرتضی حسینی ، مسعود حسنی ، سمیه تربتیان

نویسنده : فاطمه حسینی فر

صدابرداران : مصطفی باقری نژاد ، ام البنین عنایتی

گزارشگران : فاطمه برهانی ، سید مهدی ابراهیمی