رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

شهرستانهای مختلف استان در تدارک استقبال از هیئت دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرستانهای مختلف استان در تدارک استقبال از هیئت دولت

با توجه به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به خراسان جنوبی ، شهرستان های مختلف استان در تدارک استقبال از هیئت دولت هستند .

در شهرستان سربیشه شورای اداری تشکیل شد که در آن خدادادی ، فرماندار این شهرستان جذب اعتبارات تملک دارایی و طرح توسعه و همچنین جذب حداکثری اعتبارات ملی  را از اولویت های این شهرستان اعلام کرد . حجت الاسلام سنجری ، امام جمعه سربیشه هم حضور دولتمردان در نقاط مختلف کشور را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

حجت الاسلام حسینی ، امام جمعه اسدیه هم در شورای اداری شهرستان درمیان گفت : باید اولویت های شهرستان شناسایی و از این سفر برای توسعه شهرستان استفاده کرد .

بشیری زاده ، فرماندار درمیان هم تسریع در گاز رسانی ، پیگیری وضعیت کارخانه های قند و سیمان را مهم ترین درخواست مردم این منطقه دانست .

کهن ترابی ، فرماندار قاین هم در نشست خبری مشکلات آب و فاضلاب و تصفیه خانه این شهرستان ، کمبود امکانات بهداشتی درمانی ، راه اندازی کارخانه فولاد ، دوبانده شدن جاده قاین – بیرجند را از اولویت های این شهرستان اعلام کرد .

فرجامی فرد  ، فرماندار خوسف هم در جلسه برنامه ریزی این شهرستان گفت : با حضور وزیر نیرو مشکلات این شهرستان در روز چهارشنبه بررسی خواهد شد.

فرجامی فرد فرماندار شهرستان خوسف در نشست خبری رفع مشکل کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی ، احیای قنوات ، احداث راه آبگرم لوت به نای بند ، آنتن دهی تلفن همراه در جاده ها ، راه اندازی پایگاه پژوهشی بافت تاریخی شهر خوسف و  گازرسانی به بخش جلگه ماژان و خور و دهستان براکوه را از مهمترین خواسته های مردم این شهرستان از رییس جمهور و هیات دولت عنوان کرد.

عبدالله زاده ، نماینده مردم شهرستان های بشرویه ، طبس ، فردوس و سرایان در مجلس شورای اسلامی در شورای اداری شهرستان بشرویه با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان گفت : هریک از اعضائ هیات دولت که به شهرستان ها سفر کند نماینده دولت است . لذا باید در این سفر مهم ترین مسائل شهرستان بشرویه را به صورت مستند منعکس کنیم .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی