جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

شهربه شهر - نمایش محتوای صدا

 

 

شهربه شهر

تهیه کنندگی برنامه «شهر به شهر» را «زهرا بهروزی فر» بر عهده دارد. سایر عوامل تولید برنامه بدین شرح است:

دستیارتهیه: ملیحه کاوسی

گوینده: زهرا بهروزی فر

نویسنده: زهرا بهروزی فر

صدابردار: محسن خجسته

 

 شهر به شهر» عنوان برنامه ای است که با هدف ارتباط نزدیکتر مردم و مسئولان در صدای خراسان جنوبی تولید می گردد. در این برنامه یک گروه برنامه ساز به شهرهای استان سفر می کنند. میزگردی با حضور مردم و مسئولان آن شهر در یکی از مکانهای معروف هر شهر مانند حسینیه ها برگزار می شود. مردم و مسئولان هر شهر از روزهای قبل به این میزگرد دعوت می شوند. سپس مردم در برابر تریبون آزاد این برنامه قرار می گیرند و به نوبت  به طرح سوال از مسئولان می پردازند و مسئولان نیز به طور مستقیم به مردم پاسخ می دهند. عموماً برای پاسخ هرسوال مردمی، چندین مسئول مرتبط که در جلسه حضور دارند پاسخگو هستند. مجری برنامه نیز گرداننده بحث است. این گروه در هر پانزده روز یکبار به یکی از شهرهای استان سفر می کنند و تعداد 2 برنامه در هر شهر ضبط و پخش می شود. یکی از نقاط قوت این برنامه این است که مطالبات مردمی که در برنامه شهر به شهر سال گذشته مطرح شده است پیگیری می شود و روند پیشرفت پروژه ها و رفع مشکلات مردمی پیگیری و اطلاع رسانی می شود. این برنامه تاثیر زیادی در ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان و حتی رفع برخی مشکلات مردمی داشته است . در هر برنامه عموماً مسائل اجتماعی ، اقتصادی و مشکلات شهری بررسی می گردد.

هدف از تولید برنامه شهر به شهر « معرفی توانمندی­ها و بیان مشکلات شهرهای استان خراسان جنوبی در حوزه های مختلف اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی با حضور مردم و مسئولین » است که در نهایت منجر به « ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان ، امیدآفرینی ، بیان واقعی مشکلات و پیگیری برای رفع آنها » خواهد شد .

شما مخاطب عزیز می توانید برنامه شهربه شهر را ساعت 13:10تا 14:00 روزهای سه  شنبه  هر هفته از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) شنونده باشید.

سال تولید: 1396