سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

شهدا زمینه ساز عظمت و افتخار ایران اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

شهدا زمینه ساز عظمت و افتخار ایران اسلامی

مدیرکل بانوان مجمع بین المللی تقریب مذاهب اسلامی :شهیدان با از خود گذشتگی عظمت ایران اسلامی را رقم زدند

مدیرکل بانوان مجمع بین المللی تقریب مذاهب اسلامی :شهیدان با از خود گذشتگی عظمت ایران اسلامی را رقم زدند.

 خانم شريعتي در اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح استان گفت: شهیدان زنده اند و در پیشگاه احدیت متنعم اند.

وي  افزود: هم اکنون که انقلاب اسلامی ایران و عظمت این سرزمین ولایی به 40 سالگی رسیده ، عظمت مسلمانان در آینه ایران اسلامی و شهدای این مرز و بوم متجلی است.

مدیرکل بانوان مجمع بین المللی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به نقش نیروهای مسلح در هموار کردن مسیر تکاملی 40 ساله انقلاب گفت: اگر بیداری نیروهای مسلح نبود آرامش و آسایش هم برای مردم به وجود نمی آمد.

خانم شريعتي افزود: ما امروز دوباره با شهیدان پیمان می بندیم در مسیرشان طی طریق کنیم تا پرچم این انقلاب را با دست ولی امر مسلمین جهان، رهبر معظم انقلاب به صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج) بسپاریم.

وي گفت : نظام سلطه آمریکا ، اسرائیل و دست نشانده هایشان بدانند که نخواهند توانست چراغ ایران اسلامی را کم رنگ کنند.

مدیرکل بانوان مجمع بین المللی تقریب مذاهب اسلامی گفت: مسلمانان مظلوم یمن، افغانستان ، عراق و دیگر کشورها از سلطه گران و ستمگران به ستوه آمده اند و امیدشان ایران اسلامی و ملت ایران است.

خانم شریعتی با بيان  اينکه  وهابیت که از آستین شیوخ عربستان بیرون آمده محکوم به زوال و نابودی است افزود : اکنون بیداری اسلامی را در آینه انقلاب اسلامی ایران و رهنمود های رهبر معظم انقلاب شاهد هستیم.

وی گفت: دشمنان می خواهند به بهانه تعدد مذاهب بین مسلمانان تفرقه بیندازند اما مجمع بین المللی تقریب مذاهب اسلامی همواره زمینه ساز تقویت وحدت و محبت اسلامی است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی