رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸

شب های قدر، بهترین فرصت برای توبه و تزکیه نفس - نمایش محتوای خبر

 

 

شب های قدر، بهترین فرصت برای توبه و تزکیه نفس

امام جمعه بیرجند، شب های قدر را بهترین فرصت برای توبه و تزکیه نفس دانست.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند در خطبه های نماز این هفته بیرجند، ماه رمضان را بهترین فرصت برای نزدیکی به پروردگار متعال عنوان کرد و گفت: در این ماه مبارک، شبهای قدر اوج معنویت و بخشش گناهان است که باید بهترین بهره را از آن برد.

وی روز قدس را نیز، روز مقابله با جهانخواران و فریاد حق طلبی ملتهای آزاده برای نجات قدس دانست و با تأکید بر حضور همه مردم در راهپیمایی این روز افزود: در روز قدس باید پیام آزادی این مکان مقدس را پرشورتر از همیشه فریاد زنیم.

امام جمعه بیرجند به لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم توسط رژیم آل خلیفه اشاره کرد و گفت: این اقدام نشانه درماندگی و نامشروع بودن رژیم آل خلیفه است و ما باید ندای این مردم مظلوم را به گوش جهان برسانیم.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی همچنین با یادآوری 6 تیر سال 1361 سالروز سوء قصد به رهبر معظم انقلاب افزود: خدا را شاکریم که رهبری همچون آیت الله خامنه ای داریم چرا که امروز با رهبری ایشان، ایران اسلامی در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.

وی هفته قوه قضائیه را نیز گرامی داشت و در خصوص روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، سالروز بمباران سردشت، سالروز آزاد سازی مهران و روز صنعت و معدن نیز سخنانی بیان کرد.

 منبع: معاونت خبر صدا وسیمای خراسان جنوبی