رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

شب های ایران - نمایش محتوای صدا

 

 

شب های ایران

Loading the player...

استفاده از ظرفیت شبکه های رادیویی سراسری و استانی به منظور معرفی توانمندی ها ، ظرفیت ها و قابلیت های استان خراسان جنوبی به مخاطبین سراسر کشور ، از جمله سیاست هایی که در دستور کار شبکه استانی خاوران قرار دارد و به روش های مختلف از جمله تولید و پخش برنامه های زنده ای که از این گونه شبکه ها پخش می شود، در تحقق این سیاست گام بر می دارد .

ویژه برنامه " شب های ایران " از جمله برنامه هایی است که بستر مناسبی برای معرفی ظرفیت های استان خراسان جنوبی به مخاطبین سراسر کشور است .

مدت زمان این برنامه 2 ساعت است و به صورت ماهیانه ، تعداد یک برنامه به صورت زنده در شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی تولید و از تمامی شبکه های رادیویی مراکز استانها پخش می شود .در هر برنامه معمولاً یک کارشناس فرهنگ عامه حضور داشته و در خصوص فرهنگ ، آداب و رسوم و .... مردم استان صحبت می کند.همچنین تعدادی مهمان ویژه که معمولاً از نخبگان و شخصیت های موفق و برجسته استان هستند نیز در استودیو حضور دارند.

در هر برنامه دو گزارش از یکی از استان های کشور پخش می شود.تولید گزارش جهت معرفی فرهنگ و آداب و رسوم مردم خراسان جنوبی ، مسابقه تلفنی ، قرائت پیامک های مخاطبین و پخش تلفن های مردمی از جمله بخش های برنامه است .

استفاده از موسیقی ها و آواها و نواهای محلی نیز به برنامه رنگ و بوی استانی می بخشد.

ساعت پخش برنامه 30 دقیقه بامداد است .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگان : علی جعفری جم / مجتبی عربی

گویندگان : مسعود حسنی /سیده سارا موسوی/فرنود فولادی/الهام نیک بین/ الهام خزائلی

نویسندگان : فاطمه حسینی فر/ منصوره عسگری دشت بیاض

صدابرداران : مهدی امیرآبادی زاده / محمدحسین برهانی

گزارشگر : مسعود خسروی

ارتباطات : مهدی حقگو/ علی رحیمی