سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

شب عالی بخیر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب عالی بخیر

Loading the player...

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) برای لحظات شبانه هم استانی های عزیز، ویژه برنامه ای شاد و مفرح را تدارک دیده تا مخاطبین پس از یک روز کار و تلاش روزانه، با تماشای آن انرژی مضاعفی بگیرند برای شروع صبحی تازه در روزی دیگر. 

عنوان این برنامه «شب عالی بخیر» است که در ساعت 21:00 روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد شد.

رویکرد اصلی این برنامه «تفریحی و سرگرمی» است و از دو بخش زنده و ضبطی تشکیل شده است.

در بخش زنده تعداد زیادی مهمان از خانواده های موفق و نهادها و دستگاه های مختلف استان حضور خواهند داشت. همچنین از افرادی که در زمینه ای خاص متمایز شده اند، به عنوان مهمان ویژه در برنامه استفاده می شود. در مدت حضور این مهمانان در برنامه علاوه بر گفتگوی مجری با آنها در زمینه های فعالیت و موفقیتشان و طرح موضوع برنامه، آنان در یک رقابت مفرح و شاد با آیتم های مختلف درگیر می شوند. در این مسابقه، اعضای خانواده جهت رقابت به دو گروه تقسیم می شوند و بخش متنوع و مختلفی (همچون: مسابقه خوانندگی، پانتومیم، اطلاعات عمومی، مشاعره، شناخت روحیات و ...) اجرا خواهد شد.

همچنین در این بخش، با اخبار مطبوعات و ترجیحاً مطبوعات استانی برخوردی طنز خواهد شد.

با توجه به فراگیرشدن فضای مجازی به خصوص از طریق گوشی های تلفن همراه، شرایط مشارکت مخاطب در برنامه فراهم شده و سهم بیشتری در برنامه به ایشان اختصاص می یابد. نحوه مشارکت از طریق ارسال عکس و فیلمهای گردشگری افراد در استان و یا تصاویر خاص از اتفاقات جالب و ... می باشد. همچنین به محاسن و معایب فضای مجازی نیز در بخش زنده برنامه اشاره خواهد شد.

در لابلای بخش زنده آیتم های متنوعی پخش می شود که عبارتند از:

-حدیث موضوعی:در بخش ابتدایی برنامه حدیثی مرتبط با موضوع برنامه در قالب کپشن تصویر پخش خواهد شد.  

- گزارش طنز (که در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه پخش خواهد شد): در این آیتم گزارشگر با طرح قسمتی از یک ضرب المثل، شعر یا مطلبی به صورت غلط و یا سؤالاتی بی محتوا با ظاهری صحیح از مصاحبه شونده می خواهد تا ادامه آن را بیان کند. سعی مصاحبه شونده در تکمیل کردن یک مطلب غلط و اشتباه موجب ایجاد فضای طنز و جالب می شود.  

- نمایش طنز (که در روزهای روزهای یکشنبه و سه شنبه پخش خواهد شد): این آیتم یک مجموعه نمایش، به صورت مسابقه با فرمت 30 سؤالی و با حضور دو گروه شرکت کننده آبی و قرمز می باشد. مجری سؤالات کاملاً جدی مطرح می کند اما شرکت کنندگان (بازیگر) جواب های کاملاً طنز و بی ربط می دهند.  

- دوبله طنز (که در روز دوشنبه پخش خواهد شد): در این آیتم برنامه های مختلف نمایشی، سریال و مستند با لهجه محلی و طنز دوبله می شوند.  

- نماهنگ و موسیقی بیکلام همراه با تصویر.

 - نجوای شبانه: این آیتم شامل متنی نجوا گونه، عارفانه و کوتاه با تصویر سازی مناسب است و بخش انتهایی برنامه خواهد بود.

پخش برنامه «شب عالی بخیر» از تاریخ 19 تیرماه آغاز شده و تا 7 مهرماه ادامه خواهد داشت. ضمنا شما هم استانی های عزیز می توانید تکرار این برنامه را نیز در ساعت 13:30 روز بعد بینده باشید.

سال تولید: 1395

«سیدحسین خدادادیان حسینی» تهیه کنندگی برنامه «شب عالی بخیر» را بر عهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه عبارتند از:

کارگردان برنامه و آیتم ها: سیدحسین خدادادیان حسینی

دستیاران تهیه: هادی پرتوی نیا، عبدالله اسماعیلی

مجری: ایمان خوشحال

کارگردان تلویزیونی: امین میرزا علی کاشرفی، سید علی اصغر طهماسبی پاشا

تصویربرداران: سعید رضایی، حسن اکبری، مهدی مودی، حسین شریفی نیا، حسین امیرآبادیزاده، محمد بهشتی

صدابرداران: احسان جعفر زاده، امیر زارعی

نویسندگان: ایمان خوشحال، محسن حسین زاده

تدوینگر: عبدالله اسماعیلی

گزارشگر: مهدی عباس زادهجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. برنامتون بیشتر برای افرادی که مهمان برنامه... محمد از روستای چهکندوک ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۰۸:۳۵

محمد از روستای چهکندوک
سلام. برنامتون بیشتر برای افرادی که مهمان برنامه هستند جذابیت داره تا برای تمام مردم. لطفا بخش های طنز برنامه و گزارش هایی که از مردم تهیه می شود را بیشتر پخش کنید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۰۸:۳۵