جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

شب شرقی در سیمای خاوران - نمایش محتوای خبر

 

 

شب شرقی در سیمای خاوران

جنگ شبانه « شب شرقی » در سیمای خراسان جنوبی تولید می شود .

« شب شرقی » جنگ شبانه سیمای خراسان جنوبی است که راس ساعت 21:00 روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته ، به مدت 55 دقیقه ، به صورت زنده ، مهمان خانه های هم استانی هاست .

برنامه در فضای استودیویی اجرا می شود . در بخش زنده برنامه ، علاوه بر مجری ، تعداد سه شب در هفته یک شخصیت نمایشی در برنامه حضور دارد که به تقویت فضای شاد و مفرح برنامه کمک می کند . همچنین در هر شب مهمانانی از اقشار مختلف جامعه حضور دارند که عمدتا متناسب با موضوع برنامه انتخاب می شوند و در قالب گفتگوی مجری به بررسی موضوع برنامه می پردازند . در لابلای بخش زنده نیز پیامک های دریافتی از مخاطبین قرائت می شود .

در فواصل بخش زنده برنامه ، آیتم های متنوعی همچون نخستین سخن ، نماهنگ و فتوکلیپ ،  داستان های مصور ،  گزارش موضوعی ،  نیایش ،  وله های تصویری و گرافیکی و  تصویر روز پخش خواهد شد .

تهیه کنندگی این برنامه را « علیرضا هاشمی مقدم » بر عهده دارد . مجری برنامه مرسل مالکی و شخصیت نمایشی مهدی عباس زاده است .

پخش برنامه شب شرقی از تاریخ 15 فروردین ماه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) آغاز شده و تا پیش از شروع ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت .