رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

شبکه خاوران آماده استقبال از بهار98 - نمایش محتوای عمومی

 

 

شبکه خاوران آماده استقبال از بهار98

شبکه خاوران آماده استقبال از بهار98

شبکه خاوران در نورز 98 برنامه های متنوع و مفرحی را برای مخاطبانش تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای خرا سان جنوبی ،مدیرکل صدا وسیمای خراسان جنوبی در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه های صدا وسیمای استان برای نورز 98 برگزار شده بود با بیان اینکه صدا وسیمای خراسان جنوبی تلاش می کند برنامه هایی  بومی تهیه و تولید کند گفت: امسال رادیو خاوران با پخش روزانه 10 ساعت برنامه زنده لحظات شاد و مفرحی را برای هم استانی ها رقم خواهد زد.

علیرضا آینه دار با اشاره به تهیه و تولید  7 ویژه برنامه برای نوروز 98از صدای خاوران گفت: سرسال نو ویژه برنامه تحویل سال 1398که  به صورت زنده از ساعت 23 روز 29 اسفند از صدای خاوران  پخش می شود، در این برنامه ضمن دعوت از هنرمندان و نخبگان استان ،در خصوص نوروز، آیین های نوروزی، صله ارحام، تحویل سال نو، اتفاقات شیرین سال ۹۷، جاذبه­های گردشگری استان، لزوم آشتی با دیگران در پایان سال و ... صحبت می­کنند.

وی در ادامه افزود: صدای خاوران تولید 50 نمایش کوتاه رادیویی5 دقیقه ای  با موضوع امنیت سفر و در راستای پویش ایمن برانیم تا سالم بمانیم  را در جدول پخش برنامه های خود قرار داده است.

مدیر کل صدا وسیمای خراسان جنوبی پخش 10 ساعت برنامه زنده در صدا خاوران را فرصت خوبی برای هرگونه اطلاع رسانی لازم به مردم عنوان کرد و گفت  : صدا خاوران با برنامه های ،بوی بهار، بیا که نوروزه، نو نوار ،سفر خوش ،نغمه و نوا و مژده بهار در بخش های صبحگاهی ،عصرگاهی و شبانگاهی در ایام نوروز مهمان  خانه های هم استانی ها است.

مهندس آینه دار گفت : در حوزه سیما هم شبکه خاوران امسال تدارک ویژه ای دیده است و برای اولین سال بخش صبحگاهی شبکه خاوران برنامه صبحانه را با مشارکت هلال احمر و شهردای به صورت ویژه برنامه زنده ، به روی آنتن خواهد برد.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی همچنین گفت : امسال سیمای خاوران با تهیه 240 دقیقه برنامه ،ویژه تحویل سال با عنوان" نونورا " لحظات تحویل سال 98 در کنار هم استانی ها است.

وی ویژه برنامه شبهای زعفرانی ،بازتاب ،همسفر،چهل تیکه،صد فرسخ،برنامه ویژه راهیان نور را از دیگر برنامه های  نوروز امسال شبکه خاوران عنوان کرد و گفت:امسال جشنواره تولیدات مستند خراسان جنوبی را در شبکه خاوران خواهیم داشت .

مهندس آینه در پایان از راه اندازی آزمایشی 5 ایستگاه دیجیتال در شهرستان های درمیان،طبس و قاین خبر داد.