جهش تولید | شنبه، ۵ مهر ۱۳۹۹

شبهای ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

شبهای ایران

شبهای ایران

استفاده از ظرفیت شبکه های رادیویی سراسری و استانی به منظور معرفی توانمندی ها ، ظرفیت ها و قابلیت های استان خراسان جنوبی به مخاطبین سراسر کشور ، از جمله سیاست هایی که در دستور کار شبکه استانی خاوران قرار دارد و به روش های مختلف از جمله تولید و پخش برنامه های زنده ای که از این گونه شبکه ها پخش می شود، در تحقق این سیاست گام بر می دارد .

ویژه برنامه " شب های ایران " از جمله برنامه هایی است که بستر مناسبی برای معرفی ظرفیت های استان خراسان جنوبی به مخاطبین سراسر کشور است.

مدت زمان این برنامه ۹۰دقیقه است و به صورت ماهیانه ، تعداد یک برنامه به صورت زنده در شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی تولید و از تمامی شبکه های رادیویی مراکز استانها پخش می شود .در هر برنامه معمولاً یک کارشناس فرهنگ عامه حضور داشته و در خصوص فرهنگ ، آداب و رسوم و .... مردم استان صحبت می کند.همچنین تعدادی مهمان ویژه که معمولاً از نخبگان و شخصیت های موفق و برجسته استان هستند نیز در استودیو حضور دارند.

در هر برنامه دو گزارش از یکی از استان های کشور پخش می شود.تولید گزارش جهت معرفی فرهنگ و آداب و رسوم مردم خراسان جنوبی ، مسابقه تلفنی ، قرائت پیامک های مخاطبین و پخش تلفن های مردمی از جمله بخش های برنامه است .

استفاده از موسیقی ها و آواها و نواهای محلی نیز به برنامه رنگ و بوی استانی می بخشد.

مدت زمان برنامه شبهای ایرانی  ۹۰ دقیقه است و به صورت ماهیانه ، تعداد یک برنامه به صورت زنده تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید امشب  این برنامه را در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد  شنونده  باشید.

تهیه کننده و دستیار تهیه  این برنامه علی جعفری جم و خانم الهام خزائلی و ابوالفضل نخعی مجریان برنامه فاطمه حسینی فر نویسنده این برنامه هستند