سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

شبهای ایران - نمایش محتوای صدا

 

 

شبهای ایران

تهیه کنند گی برنامه «شبهای ایران»  را « علی جعفری جم ،مسعود خسروی ، مجتبی عربی،احمدحسینی مقدم وتکتم اعتبار » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : سمیرا عاطفی فر

نویسنده  : فاطمه حسینی فرومنصوره عسکری  

گزارشگر : مسعود خسروی

استفاده از ظرفیت شبکه های رادیویی سراسری و استانی به منظور معرفی توانمندی ها ، ظرفیت ها و قابلیت های استان خراسان جنوبی به مخاطبین سراسر کشور ، از جمله سیاست هایی که در دستور کار شبکه استانی خاوران قرار دارد و به روش های مختلف از جمله تولید و پخش برنامه های زنده ای که از این گونه شبکه ها پخش می شود، در تحقق این سیاست گام بر می دارد .

ویژه برنامه " شب های ایران " از جمله برنامه هایی است که بستر مناسبی برای معرفی ظرفیت های استان خراسان جنوبی به مخاطبین سراسر کشور است .

مدت زمان این برنامه 90دقیقه است و به صورت ماهیانه ، تعداد یک برنامه به صورت زنده در شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی تولید و از تمامی شبکه های رادیویی مراکز استانها پخش می شود .در هر برنامه معمولاً یک کارشناس فرهنگ عامه حضور داشته و در خصوص فرهنگ ، آداب و رسوم و .... مردم استان صحبت می کند.همچنین تعدادی مهمان ویژه که معمولاً از نخبگان و شخصیت های موفق و برجسته استان هستند نیز در استودیو حضور دارند.

در هر برنامه دو گزارش از یکی از استان های کشور پخش می شود.تولید گزارش جهت معرفی فرهنگ و آداب و رسوم مردم خراسان جنوبی ، مسابقه تلفنی ، قرائت پیامک های مخاطبین و پخش تلفن های مردمی از جمله بخش های برنامه است .

استفاده از موسیقی ها و آواها و نواهای محلی نیز به برنامه رنگ و بوی استانی می بخشد.

مدت زمان برنامه شبهای ایرانی   90 دقیقه است و به صورت ماهیانه ، تعداد یک برنامه به صورت زنده تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید این برنامه را در ساعت 30 دقیقه بامداد  شنونده  این برنامه باشید.


سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه شنیدنی است. ناصر ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ۱۸:۱۲

ناصر
برنامه شنیدنی است.
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ۱۸:۱۲