سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

سیمای سلامت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سیمای سلامت

Loading the player...

تهیه کنندگی و کارگردانی ویژه برنامه «سیمای سلامت» را «سید بهزاد امیرآبادی زاده» برعهده دارد. سایر عوامل تولید این برنامه عبارتند از:

تصویربرداران: حسین امیرآبادیزاده، سعید رضایی، محمد بهشتی

تدوینگر و گرافیست: محمد باقر شاهد

صدابردار: احسان جعفرزاده، امیر زارعی

مجری: مرضیه خوشحال

نویسنده: مریم هاشمی

برای داشتن سلامت فردی و اجتماعی عوامل مختلفی دخالت دارند، برخی از این عوامل حاکمیتی هستند مانند غذای سالم، تامین آب سالم و ... و برخی فردی هستند، یعنی فرد باید خود در قبال سلامتی اش اقدام کند. در هر دو مورد فوق الذکر پیش نیازهایی برای تامین سلامت فرد و جامعه ضروری است که قطعا آموزش نخستین آنهاست.

آموزش های رسانه ای، به دلیل فراگیری عمومی و قدرت تکرار، توان الگوسازی و امکان پیگیری از انواع اصلی آموزش ها هستند، در همین راستا شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ویژه برنامه ای با عنوان «سیمای سلامت» را با «رویکرد آگاهی بخشی به منظور پیشگیری از بیماری ها» تدارک دیده است.

این برنامه به صورت میزگرد زنده تلویزیونی و به مدت 50 دقیقه تولید و پخش می شود.

در ابتدای هر برنامه سخنی از بزرگان در خصوص بهداشت و سلامت، به صورت گرافیکی و به مدت 30 ثانیه ارائه می شود.

برنامه توسط مجری و کارشناس اجرا می شود که کارشناس هر برنامه متناسب با موضوع مورد بحث انتخاب می گردد. پیامک ها و سؤالات مخاطبان که مرتبط با موضوع برنامه است، توسط مجری قرائت می شود و کارشناس به آنها پاسخ خواهد داد.

در لابلای گفتگوی کارشناسی نیز وله های گرافیکی و دو پیام پزشکی مرتبط با موضوع مورد بحث پخش خواهد شد.

«سیمای سلامت» در ساعت 10:00 روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه هر هفته، از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) تقدیم هم استانی های عزیز خواهد شد. تکرار این برنامه نیز در ساعت 17:00 روز بعد پخش می شود.

شما مخاطبین ارجمند می توانید سوالات خود را در موضوعات پزشکی در این صفحه درج نمایید تا به عوامل تولید برنامه منتقل و توسط کارشناسان برنامه به آنها پاسخ داده شود.

سال تولید: 1396