حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

سلام رمضان - نمایش محتوای صدا

 

 

سلام رمضان

 

تهیه کنند گی  سلام رمضان  را « مهدی امیرآبادی زاده  » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان : مسعود حسنی و سیده ساراموسوی   

نویسنده  :فاطمه حسینی فر

گزارشگر : مسعود خسروی

 

طبق رسم هرساله در رسانه ملی، شبکه‌های مختلف رادیو در تدارک تولید برنامه‌‌های ویژه ماه مبارک رمضان هستند و برنامه‌سازان تلاش می‌کنند تا متفاوت‌تر از سال‌های گذشته به استقبال این ایام بروند.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی برنامه ای با عنوان «سلام رمضان» را در دستور کار تولید قرار داده و قرار است درتاریخ 26/2/97 چهارشنبه تولید وپخش شود.

"سلام رمضان" به مناسبت استقبال از ماه مبارک رمضان، به صورت زنده، با حضور دو گوینده (آقا و خانم) و در فضایی معنوی و بانشاط تولید و پخش می شود.

بخش های دیگر برنامه نیز عبارتند از:

- آرم برنامه: آرم برنامه با بهره گیری از موسیقی مناسب تولید می شود.

- کارشناس: از آیتمهای کارشناسی فرهنگ مردم با محوریت "ماه مبارک رمضان" به صورت ضبطی استفاده می شود. همچنین به منظور آشنایی مخاطبان با آداب استقبال از ماه مبارک رمضان، با یک کارشناس مذهبی ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- بسته صوتی فرهنگ مردم خراسان جنوبی در ماه رمضان: یک بسته صوتی شامل صدای گویندگان، کارشناسان، گزارش و آوا و نوا با محوریت "رمضان در خراسان جنوبی" تولید و پخش می شود.

- گزارش: سه بخش گزارش مردمی با محوریت "استقبال از ماه مبارک رمضان" در برنامه تولید و پخش می شود.

- ترانه و تصنیف: ترانه و موسیقی هایی با موضوع "ماه مبارک رمضان" در فواصل برنامه پخش می شود. 

- تلفن و پیامک: در فواصل برنامه تلفن ها و پیامک های مخاطبان پخش می شود.

- پروموی برنامه های افطار و سحر: به منظور اطلاع رسانی مخاطبان از پخش برنامه های افطار و سحر ماه مبارک رمضان، پروموی این برنامه ها در برنامه سلام رمضان پخش خواهد شد. 

- ضمنا تاکید شد به موضوع "روزه اولی ها" توجه شود. در این راستا در قالب تهیه گزارش به ایشان پرداخته شود. همچنین از یک کارشناس نیز استفاده شود تا در خصوص مسائل تغذیه و سلامت، زمان درس خواندن و مطالعه، مسائل شرعی مرتبط با روزه داری و ... نیز صحبت شود .

مدت زمان برنامه سلام رمضان 90 دقیقه است و روز چهارشنبه 26/2/1397 تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 18:00  شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1397