جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

سفر نماینده ولی فقیه در استان به میقات الرضا (ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

سفر نماینده ولی فقیه در استان به میقات الرضا (ع)

نماینده ولی فقیه در استان به میقات الرضا (ع) سفر کرد.

نماینده ولی فقیه در استان وارد شهرستان طبس میقات الرضا(ع) شد و مورد استقبال پر شور مردم و مسئولان قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان در ابتدای ورود به گلزار شهدا رفت و پس از ادای احترام به مقام شهدای 8 سال دفاع مقدس با آرمانهای آنان تجدید پیمان کرد.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین مرقد مطهر امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) را زیارت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی سپس در جمع مردم طبس در آستان مقدس حسین بن موسی الکاظم(ع) گفت: امروز دشمنان با حاکمیت اسلامی مخالفند و تمام کارهایی که بیگانگان می کنند با هدف تخریب اسلام است.

وی سیاست اهل بیت(ع) را بر اساس عدالت دانست و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی کار را از دست زورگویان گرفت که خود مردم سرنوشت خود را مشخص کنند و امروز در جامعه باید عدالت هر چه بیشتر نمود داشته باشد.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم امام جمعه طبس هم در سخنانی با قدردانی از سفر نماینده ولی فقیه به میقات الرضا(ع) گفت: شهرستان طبس مزین به سلاله پاکی از خاندان اهل بیت (ع) است که می طلبد مسئولان نگاه ویژه تری به این شهرستان مذهبی خراسان جنوبی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان در جمع علما و روحانیان نیز با بیان اینکه هر جامعه ای با فرهنگ سند علماي فرهيخته آن شناخته می شود، گفت: با وجود اينهمه امكانات و الگوهاي موجود؛ آنچه که جایش در جهان خالی است، انديشه مطهری است كه برآمده از وجود عالمان و كارشناسان دين باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به انفجار اطلاعات در دنیای امروز گفت: کار روحانیت ارزشمندترین کارهاست و در جنگ رسانه ای همه جانبه، آنان سربازانی هستند که در جبهه فرهنگی قرار دارند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی